Prezent dla najbliższych

Prezent dla najbliższych

  • Post Author:
  • Post Category:Rozrywka

Zawsze na początku roku, kiedy już zaopatrzę się w nowy kalendarz najpierw wpisuję sobie do niego najważniejsze daty; takie, które należałoby uczcić w jakikolwiek sposób. W niektórych domach są to urodziny, a w innych imieniny ponieważ nie każdy lubi słuchać o tym, w który rok życia właśnie wkracza. Jednak u mnie nigdy nie stanowiło to problemu i tak się złożyło, że musiałam zaopatrzyć się w prezent dla mamy, która świętuje już w styczniu.

Wyjątkowy podarek dla wyjątkowej osoby

prezent dla mamyNie wiem jak Wy, ale ja zwykle mam problem z wymyśleniem czegoś sensownego, bo przecież po tylu latach trudno podarować coś, czego nikt inny wcześniej nie dał, albo dana osoba jeszcze nie ma. Kiedyś uważałam, że najbardziej wartościowe prezenty to te praktyczne; takie, które będzie można często używać, będą się charakteryzowały wytrwałością, dzięki czemu nie trzeba będzie zaprzątać sobie głowy żadnymi naprawami. Z czasem doszłam do wniosku, że jest wręcz przeciwnie. Człowiek z wiekiem staje się coraz bardziej sentymentalny i lubi powspominać dawne czasy, więc prezenty które przypominają dawne chwile zazwyczaj najbardziej podbiją serce obdarowanego, dlatego też uznałam że w tym roku postaram się wymyślić coś w tym klimacie. W związku z tym, że chodziło o prezent dla mamy musiał on spełniać jeden podstawowy warunek; musiał być po prostu wyjątkowy, jedyny w swoim rodzaju.

Wpadłam więc na to, że wykonam dla niej własnoręcznie zrobiony album, w którym umieszczę zdjęcia z różnych etapów jej życia. Zeskanuje zdjęcia z jej dzieciństwa i tak etapami będę się posuwała aż do teraźniejszości. Kiedy wkroczę w fazę jej dorosłości zacznę wybierać także zdjęcia ze mną i moim bratem, tak by ukazać także nasz rozwój na przestrzeni lat. Mama była naprawdę wzruszona.