Praktykant w firmie ze ściągami stalowymi

Praktykant w firmie ze ściągami stalowymi

Nazywam się Mateusz i uczęszczam jeszcze do szkoły. W zeszłym miesiącu odbywałem praktyki w firmie produkcyjnej i był to dla mnie dobry okres. W sumie to już chciałby m zacząć pracę zawodową. W firmie produkcyjnej wykonywałem kraty pomostowe pod nadzorem opiekuna, który został mi przydzielony.

Ściągi stalowe do wzmacniania są różne

ściągi staloweWykonywałem także kraty pomostowe prasowane i opiekun nauczył mnie jak produkuje się kraty pomostowe zgrzewane. Na praktykach także wykonywałem ściągi stalowe i bardzo lubiłem to zajęcie. Bardzo szybko się wdrożyłem w cały proces produkcyjny, który był dla mnie bardzo ciekawy. Wiem doskonale jak wykonać właściwe mocowanie krat pomostowych oraz na co zwracać szczególną uwagę. Przez większość praktyk wykonywałem kraty pomostowe i bardzo lubiłem to zajęcie. W ostatnim tygodniu zostałem wysłany do sklepu, gdzie sprzedawałem wyprodukowane kraty pomostowe zgrzewane czy też różne ściągi stalowe do wzmacniania. Kontakt z klientem również mi bardzo odpowiadał. Zawsze jak mnie klient pytał o mocowanie krat pomostowych to uzyskał ode mnie wszystkie informację. Nasze kraty pomostowe bardzo dobrze się sprzedawały a do sklepu przychodziło bardzo dużo klientów. Ostatniego dnia praktyk zostałem wysłany do magazynu, gdzie wprowadzałem do systemu kraty pomostowe zgrzewane w jednej zakładce oraz kraty pomostowe prasowane w innej. Wszystkie ściągi stalowe były umieszczone w innym miejscu. Zawsze dane z systemu muszą być zgodne ze stanem faktycznym, dlatego poszedłem na magazyn, aby policzyć wszystkie kraty pomostowe.

To był naprawdę cudowny okres, dużo się nauczyłem i pracowałem w trzech różnych działach. Znam na wylot wszystkie kraty pomostowe i w przyszłości mógłbym założyć własną firmę produkcyjną. Na pożegnanie dostałem kilka gadżetów. Szkoda mi było się żegnać.