Praca w biurze podatkowym jest wymagająca

Praca w biurze podatkowym jest wymagająca

Dzisiaj z pracy mogłam wyjść szybciej bo musiałam pozałatwiać kilka spraw firmowych. Raz w miesiącu muszę pozałatwiać sprawy związane z podatkami, korespondencja i mogę wówczas szybciej sobie wyjść. Jest to da mnie wygodne. Zazwyczaj wszystkie formalność udaje mi się załatwić bardzo sprawnie i  mogę w drodze po dzieciaki zrobić na spokojnie zakupy.

W urzędzie podatkowym pracuje koleżanka

biuro podatkowe dąbrowa górniczaDzisiaj spotkała mnie niespodzianka. W urzędzie zobaczyłam koleżankę, z którą się już dawno nie widziałam. Okazało się, że zatrudniła się w biurze podatkowym dwa miesiące temu. Wcześniej była za granicą ale postanowili z mężem wrócić do kraju kiedy rodzice zdecydowali się przekazać im dom. Weronika i Michał po powrocie szybko znaleźli pracę a Zuzia ich córka poszła do przedszkola. Weronika w biurze podatkowym była kierowniczką jednego z działów. Bardzo sobie chwaliła pracę w urzędzie. Biuro podatkowe dąbrowa górnicza znajduje się w centrum miasta. Znajoma zajmowała bardzo odpowiedzialne stanowisko ale lubiła swoją pracę. Ja z Weroniką zawsze miałyśmy dobry kontakt w szkole. Często razem imprezowałyśmy i uczyłyśmy się. Później nasze drogi się rozeszły ale ucieszyłam się, że dzięki temu że musiałam załatwić sprawy firmowe mogłam ją spotkać. Umówiłyśmy się na kawę i ciastko w przyszłym tygodniu. Postanowiłyśmy odnowić nasze kontakty tym bardziej, że nasze córki są w jednym wieku. Poza tym przyda mi się znajoma w urzędzie podatkowym. Muszę raz na jakiś czas się w nim pojawić więc dobra dusza, która będzie mogła mi od czasu do czasów  czymś pomóc zawsze się przyda.

Ja nigdy nie miałam żądnych problemów z załatwianiem spraw w urzędzie ale wiem, że nie każdy lubi chodzić do takich miejsc. Ja na szczęście mam tylko dobre doświadczenia i mam nadzieję, że tak zostanie. Spotkałyśmy się z koleżanką w umówionym terminie i było bardzo miło.