Praca stolarza i meble na wymiar

Praca stolarza i meble na wymiar

  • Post Author:
  • Post Category:Praca

Mam na imię Bartosz. Moja dziewczyna pracuje w dużej korporacji i powiedziała, że załatwi mi pracę u siebie w firmie. Moja dziewczyna świetnie sobie radzi. Jest architektem. Odnosi sukcesy. Zdobywa różne wyróżnienia i certyfikaty.

Meble na wymiar są przydatne

meble na wymiarArchitekt wnętrz w tych czasach bardzo dużo zarabia. Wspieram ją i doceniam jej profesjonalizm. Projektowanie wnętrz to całe jej życie. Wszystko poświęciła żeby być w tym miejscu, w którym obecnie się znajduje. Kiedyś wszyscy imprezowali a Zosia się uczyła. My jeździliśmy na wakacje, wycieczki a Zosia pracowała żeby zarobić sobie na różne kursy i szkolenia. Pokochałem ja od razu jest bardzo pracowitą dziewczyną. Teraz już więcej korzysta z życia ale to wszystko co osiągnęła do tej pory to zawdzięcza swojej ciężkiej pracy. Kosztowało jej to wiele wyrzeczeń ale było warto. Ja jestem stolarzem i właśnie szukam nowej, lepszej pracy. Zosia poleciła mnie swojemu szefowi i dostałem tą pracę. Będę mógł wykazać się w tworzeniu mebli. Meble kuchenne będę musiał dostosowywać do projektów, które otrzymam od architektów. Będę z nimi w stałym kontakcie. Będę wykonywał także szafy i wszystko to na co będzie zlecenie. Meble na wymiar są bardzo przydatne. Dzięki tej usłudze meble dopasowują się do przestrzeni, która klient na daną rzecz chce przeznaczyć. Meble biurowe nie są wykonywane przez naszą firmę. Nasza firma zajmuje się tylko domami, mieszkaniami, sklepami. Wiem, że to praca z polecenia więc mam łatwiej ale nie zamierzam wykorzystywać moich znajomości. Będę ciężko pracował. Nie chcę żeby Zośka miała przeze mnie jakieś nieprzyjemności.

Firma jest nowoczesna. Pracuję na najlepszym sprzęcie i na najlepszych programach. Zdobywam nowe umiejętności i rozwijam się. Dziewczyna jest ze mnie dumna i mnie wspiera.

Więcej o meblach na stronie www.estaco.pl