Praca przy ogrodzeniach

  • Post Author:
  • Post Category:Praca

Pół roku temu wyjechałem do pracy do Francji. Postanowiłem wyjechać właśnie do tego kraju, ponieważ tam żyje już od wielu, wielu lat i jest z życia właśnie w tym kraju naprawdę bardzo zadowolony W Polsce niestety miałem problem ze znalezieniem sobie zatrudnienia, szukałem przez ponad pół roku, ale znaleźć nie mogłem.

Ogrodzenia i nowe zajęcie

ogrodzeniaKażdy bardzo dziwił się, że nie mogę znaleźć sobie w Polsce miejsca pracy, tym bardziej że mieszkałem w dużym, bardzo rozwiniętym gospodarczo miastem, którym jest Poznań. Ja niestety w Poznaniu szczęścia nie miałem, także bez wahania zdecydowałem się na to, żeby wyjechać za granicę. Ten mój szwagier załatwił mi robotę w firmie, która montuje u klientów na terenie całego kraju różnego rodzaju ogrodzenia. Zajęcie to nie jest najgorsze, tym bardziej, że w Polsce przez kilka lat zatrudniony byłem w firmie montującej bramy wjazdowe. W Polsce nawet robota, którą się zajmowałem była trudniejsza, gdyż do każdej zakładanej przez nas bramy montowana była automatyka do bram, a montowanie takiej właśnie automatyki możecie mi wierzyć, ze łatwe nie jest. Chociaż jeżeli o montowanie ogrodzeń, którymi zajmuję się teraz to też bywają takie ogrodzenia, które ciężko jest założyć. Ja niestety nie znam się jeszcze tak dobrze na montowaniu niektórych konstrukcji, ponieważ przez pół roku ciężko jest się wszystkiego idealnie nauczyć. Z każdym jednakże tygodniem wiem, że mam coraz większą wiedzę i dużo więcej potrafię. Jeżeli chodzi o pracę tutaj we Francji, to jestem z niej naprawdę zadowolony.

Cieszę się bardzo z tego, że ten mój szwagier mi ją załatwił, ponieważ można powiedzieć, że uratował mi tym życie. Poza tym pomógł mi wdrożyć się do w funkcjonowanie w tej firmie, także dzięki jego pomocy sprowadziłem tutaj do Francji moją żonę i dzieci i teraz właśnie tutaj sobie żyjemy.

Więcej o ogrodzeniach na stronie www.bramy-wjazdowe-poznan.pl