Potężny Kross Level 9.0

Potężny Kross Level 9.0

  • Post Author:
  • Post Category:Sport

 

Jeśli mieliśmy już do czynienia z firmą Kross, to zapewne dobrze wiemy, że jej jednoślady można kupować niemal w ciemno. Nie inaczej jest w przypadku najnowszego Levela, czyli tego oznaczonego „dziewiątką”. To rower do zadań specjalnych. 

Najlepszy z Leveli czyli 9.0

kross level 9.0To najwyższy w serii i zarazem najlepszy ze wszystkich Leveli. Jest świetnym rozwiązaniem dla tych, którzy kosztem ramy, chcą dostać więcej lepszego osprzętu. Koła w 9.o możemy wybrać i w zależności od preferencji mamy do dyspozycji standardowe dwadzieścia siedem i pół cala, jak też większe, czyli dwudziestki dziewiątki. To rower, który jest doskonałym rozwiązaniem dla osób, które lubią się ścigać w górach i czuć dozę adrenaliny. Dzięki  napędowi na przednie oraz tylne koło, Level „dziewiątka”, doskonale sprawdzi się w wyścigach etapowych. Rama jest aluminiowa, jednak tak dobrze wykonana, że spawy są praktycznie niewidoczne i na pierwszy rzut oka, nie da się jej odróżnić od ramy karbonowej. Kross Level 9.0 możemy nabyć zarówno w sklepie internetowym producenta, jak również u jego autoryzowanych dystrybutorów. Koszt tego Levela to ponad cztery i pół tysiąca złotych, jednak za sprzęt tej klasy, nie jest to cena niewygórowana. Tutaj każda złotówka została skrupulatnie przeliczona, dlatego zakup tego roweru można potraktować jako inwestycję, która może nam przynieść wiele wygranych w różnego rodzaju wyścigach. Z Leveli 9.0 korzystają bowiem również zawodowcy oraz osoby, które dopiero zaczynają przygodę z górskim ściganiem.

Nie każdy rower górski jest tak dobrze wyposażony, jak Level „dziewiątka”. A nawet jeżeli jest, to jego cena jest przesadnie wysoka i po prostu nieadekwatna do oferowanych rozwiązań. Kross Level 9.0 to wręcz idealna proporcja jakości do ceny.