Poszukuję kogoś, kto pomoże mi stworzyć zaprojektować stronę

Poszukuję kogoś, kto pomoże mi stworzyć zaprojektować stronę

  • Post Author:
  • Post Category:Biznes

Cześć kochani! Wiecie dobrze, że jakiś czas temu otworzyłam swój własny gabinet psychoterapii. Niestety okazało się, że nawet w mieście takim jak Wrocław trudno jest zdobyć klientów. Dlatego też pomyślałam, że rozwiązaniem moich, chociaż częściowych problemów z reklamą mogłyby być strony internetowe.

Projektowanie stron jest mi nieznane

projektowanie stron A właściwie jedna strona, moja! Naprawdę wydaję mi się, że w dzisiejszych czasach serwisy internetowe są dźwignią interesu. Niestety moje umiejętności informatyczne pozostawiają wiele do życzenia i nie będę sama w stanie zabrać się za coś takiego jak tworzenie stron internetowych. Niestety nie posiadam też tyle pieniędzy, żeby zainwestować w dobrą firmę, która się dla mnie tym zajmie. Dlatego też, moich kochani, jeśli macie dobre serduszka i wiecie, na czym polega projektowanie stron dla firm we Wrocławiu, proszę odezwijcie się do mnie. Oczywiście wynagrodzę wam waszą pracę w zakresie moich możliwości. Naprawdę, bardzo zależy mi na waszej pomocy. Mam wrażenie, że bez tego mój gabinet nie ruszy. Wiem, że jestem dobrym psychologiem i terapeutą, wiem, że będę w stanie pomagać ludziom, tylko jeszcze oni muszą się o tym dowiedzieć. Mam nadzieję, że ktoś z was odpowie na moje wołanie o pomoc. Naprawdę gdybym, choć troszkę znała się na Internecie i całej tej informatyce, zrobiłabym to sama. Niestety wszystkie te strony i aplikacje internetowe, to dla mnie czarna magia. Zawsze stroniłam od technologii, jednak dzisiaj już wiem, że dzisiejszym świecie, nie można się bez niej obejść i niestety chcąc nie chcąc, trzeba się z nią zaprzyjaźnić. Kochani, zawsze jesteście dla mnie wielkim wsparciem.

Mam nadzieję, że i tym razem mi je okażecie. Z góry dziękuję za waszą pomoc i obiecuję, że pięknie się odwdzięczę. Czekam na wasz ratunek i pozdrawiam was serdecznie!