Popularne kotyliony dla gości weselnych

Popularne kotyliony dla gości weselnych

  • Post Author:
  • Post Category:Usługi

 

Każda para młoda marzy by ślub był bajkowy i niezapomniany. Dbając o najdrobniejszy szczegół taki jak kotyliony dla rodziców czy bukiet dla świadkowej, starają się dopiąć wszystko na ostatni guzik. Czasami o pomoc proszą swoich druhów lub osobę, która organizacją wesel zajmuje się profesjonalnie. Korzystając z usług takich osób wiemy, że napewno wszystko będzie bardzo dobrze zorganizowane.

Akcesoria niezbędne na ślubie

kotyliony dla rodzicówOd wielu lat na prawie wszystkich ślubach spotykamy takie same akcesoria i gadżety weselne. Napewno w ostatnim czasie bardzo modne stały się ledowe litery np. z napisem Love. Są też dekoracje weselne, które modne były na weselach naszych rodziców. Do takich należą kotyliony dla rodziców. Jest to element, dzięki któremu można odróżnić rodziców państwa młodych. Często takie kotyliony zakładane są wszystkim uczestnikom wesela. Wszystko zależy od pomysłu państwa młodych lub organizatora wesela. Takie kotyliony można kupić w każdym sklepie z akcesoriami typu balony, przypinki, szarfy itp. Są one zazwyczaj zrobione z atłasowej wstążki i na środku. mają kwiatuszek. Kotyliony nie muszą być duże i rzucające w oczy. Jest to zazwyczaj mała kokardka lub wstążeczka. Cena za kotylion wynosi od 3-10 złotych. Im więcej kotylionów zamówimy tym cena z reguły jest mniejsza. Bardzo popularne kotyliony są w kolorze beżu i ecru ponieważ jest to dość neutralny i do wszystkiego pasujący kolor.

Wszystkie dodatki i akcesoria ślubne można zamówić przez internet lub w sklepie stacjonarnym. Takie dodatki są cały czas w modzie. Niektóre takie jak kotyliony dla rodziców są popularne już od wielu lat. Nasi dziadkowie i rodzice znają kotyliony bo na ich weselach już takie się zakładało. Warto pielęgnować takie tradycje i przekazywać je z pokolenia na pokolenie.