Pomysł na biznes – sprzedawanie tablic z LED

Pomysł na biznes – sprzedawanie tablic z LED

  • Post Author:
  • Post Category:Reklama

Od dawna zastanawiałem się nad tym, co mógłbym sprzedawać, by lepiej wiodło mi się w życiu. Na moje nieszczęście nie znałem się dobrze na niczym innym niż to, co robiłem do tej pory, a co nieszczególnie mi wychodziło. Postanowiłem spróbować pójść na żywioł.

Tablice LED coraz bardziej popularne

tablice ledZauważyłem, że w moim mieście nikt nie sprzedaje wyświetlaczy LED, w związku z czym mógłby to być dobry pomysł na biznes. Nie czekając dłużej wziąłem odłożone pieniądze i zacząłem rozglądać się za miejscem w centrum. W moment znalazłem człowieka, która wynajął mi swój lokal, w którym momentalnie pojawiły się godne polecenia tablice LED. Generalnie cały mój asortyment kręcił się wokół tej jednej rzeczy. Miałem tam wszystko, co tego dotyczyło – spodziewałem się, że hitem okażą się telebimy LED. Z tego co było mi wiadomo, reklama LED stawała się w Polsce z każdym rokiem coraz bardziej popularna, w związku z czym moje wyświetlacze LED powinny cieszyć się sporym zainteresowaniem. Oczywiście nie od razu Rzym zbudowano – byłem przygotowany na to, że przez pierwszy miesiąc zbyt wiele nie sprzedam. Jak się później okazało – byłem w błędzie. Ludzie zaczęli przychodzić do mojego sklepu niemalże od razu. Kupowali po trochu wszystkiego co miałem – sporym popytem cieszyły się niezwiązane z marketingiem panele LED. Nie spodziewałem się takiego ruchu – praktycznie od pierwszego miesiąca mój sklep przynosił spore zyski, zastanawiałem się więc, co będzie później, jak już mój sklep stanie się bardziej popularny. Po około tygodniu musiałem zamówić większą ilość wyświetlaczy LED, ponieważ te, które miałem w magazynie w moment mi się skończyły.

Oczywiście w witrynie były zamontowane tablice LED, które precyzyjnie prezentowały cały mój asortyment ze wszystkimi rabatami. Technologia LED okazała się być moim zbawieniem – gdyby nie to, do dziś żyłbym od pierwszego do pierwszego.