Półki sklepowe do azjatyckiego marketu

Półki sklepowe do azjatyckiego marketu

  • Post Author:
  • Post Category:Handel

Od zawsze marzyłam o tym by mieć swój własny sklep. Od kiedy pamiętam też interesuję się kulturą azjatycką, w szczególności jedzeniem. Lubię poznawać smaki Azji, a więc jakoś tak naturalnie przyszło to, że otworzyłam w Warszawie tzw. azjatycki market. Przygotowania do otwarcia trwały długo ale bardzo chciałam zadbać o fajny wygląd wnętrza sklepu.

Szukałam solidnych półek sklepowych

solidne półki sklepowe metaloweW czasie zakupów zwracałam uwagę na to jak prezentują się meble sklepowe ale też zwracałam dużą uwagę na ich jakość, ponieważ moim zdaniem to jest najważniejsze w przypadku właściwie wszystkiego. Dla mnie jakość jest kluczowa, również oczywiście jeżeli chodzi o produkty jakie sprzedajemy w naszym sklepie. Chciałam kupić solidne półki sklepowe metalowe ale też i drewniane meble sklepowe. Co do drewnianych mebli to oczywiście oprócz tego żeby były porządnie wykonane, szukałam też takich mebli, które będą z ciemnego drewna, bo takie drewno kojarzy mi się z klimatem azjatyckim. Udało mi się znaleźć takie półki metalowe jakie chciałam. Wybrałam dwa rodzaje. Jedne bardzo szerokie ale nie mocno wysokie oraz półki bardzo wysokie i węższe. Niektóre z mebli mają dużą przestrzeń między poszczególnymi półkami, a inne mniejszą. Dzięki temu pasują one do ekspozycji towarów o różnej wielkości. Muszę przyznać, że metalowe meble prezentowały się one bardzo dobrze mimo tego, że były to przecież tylko zwykle półki.

Połączenie metalowych regałów z drewnianymi wykonanymi z ciemnego surowca bardzo mi się podoba. Myślę, że stanowi to fajny kontrast między nowoczesnością, a bardzo tradycyjnymi elementami co wydaje mi się wpasowywać w klimat azjatyckiego marketu. Jestem naprawdę zadowolona z wyboru jakiego dokonałam jeżeli chodzi o meble do naszego sklepu. Mam nadzieję, że będą one służyć nam przez długie lata.