Polecam na blogu jakie wybrać wideofilmowanie

Polecam na blogu jakie wybrać wideofilmowanie

  • Post Author:
  • Post Category:Usługi

Trzy miesiące temu wzięłam ślub i wiem, że sporo mnie na blogu nie było ale dużo się działo. Wyjechałam z mężem w podróż poślubną dookoła świata a gdy wróciłam dowiedziałam się, że jestem w ciąży. Zupełnie się tego nie spodziewałam, więc ta informacja bardzo mnie zaskoczyła.

Wideofilmowanie dobrym sprzętem

wideofilmowanieOczywiście bardzo się cieszę i już nie mogę się doczekać aż dzidziuś będzie z nami. Chciałam wam opowiedzieć jak wyglądał mój ślub i na co warto zwrócić uwagę jak będziecie organizować swój. Po pierwsze filmowanie ślubów musi być profesjonalne. Najlepiej przez kogoś kto ma pojęcie jak to powinno się robić. Nie musi mieć wielkiego doświadczenia ale musi mieć wiedzę jak powinno się prowadzić filmowanie i jak przygotowywać później film. Kamerzysta na wesele powinien być dobrze wychowany. Fajnie jak nie peszy gości i jest raczej w cieniu. Wideofilmowanie w lublinie i okolicy powinno odbywać się na dobrym sprzęcie. Nie musi być nie wiadomo jak drogi i nie musi być od zagranicznego producenta ale musi być dobrej jakości bo na filmie wszystko to widać. Kamerzysta powinien także lubić swoją pracę. Filmowanie powinno sprawiać mu radości powinien umieć montować nagrane przez siebie sceny. Nam udało się wybrać bardzo dobrego specjalistę. Kamerzysta został mi polecony przez moją kuzynkę, która wynajęła go na swoje wesele. Wideofilmowanie było prowadzone przez niego bardzo profesjonalnie. Jest on cenionym specjalistą w miejscowości Lublin. Za swoje usługi nie wymagam dużych kwot a filmy, które przygotowuje są piękne i wzruszające. Wczoraj właśnie oglądaliśmy po raz pierwszy nasze wesele i filmowanie doprowadziło mnie do łez.

Dzięki filmowi mogłam przeżyć swój ślub jeszcze raz. To jest na prawdę pamiątka na lata. Kiedyś będzie można ją pokazać dzieciom i powspominać stare dobre czasy.