Pokazy magiczne w szkole

Pokazy magiczne w szkole

  • Post Author:
  • Post Category:Rozrywka

Mam dwójkę dzieci. Mam syna, który w tym roku poszedł do gimnazjum oraz córkę, która chodzi do podstawówki. Jestem przyzwyczajona do tego, że co jakiś czas w szkole organizowane są jakieś wyjścia.A to do kina czy to czasem do teatru.

Pokazy magiczne i ich wyjaśnienie

pokazy magiczneJa jestem oczywiście za tym żeby dzieci jak najwięcej korzystały z czasu jaki spędzają w szkole i niech także chodzą do kina czy do teatru. Czasem przyjeżdżają także muzycy z filharmonii i występują w szkolę. Uważam, że takie jakieś dodatkowe atrakcje są jak najbardziej potrzebne dzieciom w takim wieku. Ostatnio u syna w szkole są organizowane pokazy iluzjonistyczne na początku nie wiedziałam co mam o tym myśleć czy to dobrze czy źle żeby dzieci chodziły na coś takiego. Okazało się jednak, że są to pokazy magii specjalne zorganizowane dla dzieci. Te genialne pokazy magiczne polegają na tym, że najpierw jest pokazywana dana sztuczka a potem magik wyjaśnia jaj została zrobiona. Podobno dzieci uwielbiają te występy. Zresztą na początku miał być tylko jeden pokaz iluzji tak na próbę przeprowadzany. Jednak tak bardzo się to wszystko spodobało, ze teraz przyjeżdżają regularnie żeby pokazywać dzieciom sztuczki. Nawet pani od geografii, która kiedyś interesowała się takim i sprawami założyła w szkole kółko iluzji i tam właśnie dzieci same mogą uczyć się sztuczek. Oczywiście są to dość proste sztuczki. I mój syn zapisał się właśnie do takiego kółka. jest bardzo przejęty ty co tam robią i czego się uczą. Ja też jestem zadowolona, że ma jakąś pasję bo prawdę mówiąc wchodzi w wiek dojrzewania i lepiej jeśli dziecko ma jakieś hobby.

Ja go wspieram jak tylko mogę w tych jego działaniach i kupuję mu niezbędne przyrządy do robienia sztuczek. Kupiłam mu nawet ostatnio książkę o tym jak takie sztuczki robić i przeczytał ją bardzo szybko.