Pielęgnacja twarzy to podstawa czyli l’biotica

Pielęgnacja twarzy to podstawa czyli l’biotica

  • Post Author:
  • Post Category:Uroda

Jestem osobą, która nawet w wielkim pośpiechu nigdy nie zapomina o pielęgnacji swojej twarzy. Twarz, to nasza wizytówka, i wiele można z niej wyczytać. Bez odpowiednich kosmetyków nie da się ukryć, że nie przespało się połowy nocy, i ludzie od razu widzą nasze przemęczenie.

Tania l’biotica pod oczy

l'bioticaJa używam różnych preparatów, preferuję kosmetyki dla dzieci, bo nie lubię żadnych sztucznych dodatków. Poza tym pachną pięknie i są naturalne. Nigdy nie miałam im nic do zarzucenia. Mam też bardzo fajny krem, cera plus, który działa przeciw starzeniu się skóry, i dodatkowo ochrania przed szkodliwym wpływem promieniowania słonecznego. Lubię go używać, bo jest sprawdzony, mam od dawna go na mojej półce i nie narzekam. Niestety, oprócz pomagania sobie kremem, muszę sobie radzić też na inne sposoby. Moje cienie pod oczami są bardzo widoczne, i krem nie da rady ich zniwelować. Często chodzę niewyspana, i trochę mnie to drażni, bo tych cieni nie da się nawet dobrze zakryć podkładem. Zawsze coś tam się przedostaje na światło dzienne. By pomóc sobie na ten problem kupiłam tania l’biotica rozświetlające płatki pod oczy, które zawierają drobinki złota. Dzięki temu już widzę pierwsze rezultaty i nie wyglądam na taką szarą codziennie. Cieszę się, że obecne drogerie i apteki są tak dobrze zaopatrzone w różne produkty do pielęgnacji, abyśmy każdego dnia mogły czuć się dobrze. Nie trzeba się godzić z oznakami starzenia, i ja z nimi bardzo skutecznie walczę. Dodatkowo wpadły mi w oko ostatnio suplementy diety dla sportowców, które są kierowane zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet.

Nie zależy mi na spalaniu tłuszczu, ale czytałam, że pomagają wzmacniać kości. Zwróciłam dokładnie uwagę na ich skład, bo biorę też tabletki na wątrobę, więc nie chciałabym w jakiś sposób sobie zaszkodzić, ale wszystko jest w porządku.