Otwieram sklep internetowy z zabawkami Little Tikes

Otwieram sklep internetowy z zabawkami Little Tikes

  • Post Author:
  • Post Category:Handel

Skończyłam studia i zdecydowałam się na otworzenie sklepu internetowego. Napisałam biznesplan i wystąpiłam o dofinansowanie, które jest przeznaczone dla absolwentów. Pani powiedziała że mam duże szanse bo mało studentów stara się o to dofinansowanie.

Ogrodowy plac zabaw Little Tikes cieszy się dużą popularnością

plac zabawPostanowiłam otworzyć sklep internetowy bo dzięki temu nie będę musiała płacić za wynajem lokalu. Mieszkam z rodzicami w centrum Warszawy. Moi rodzice mają duży dom. Tata jak dowiedział się o moim pomyśle zaproponował podzielenie naszego garażu. Tam mogłabym otworzyć swoje biuro i składować zabawki na sprzedaż. Udało mi się nawiązać współpracę z firmą little tikes. Firma znajduje się w mojej okolicy. Czytałam wiele informacji na ich temat w internecie i mają dobre opinie. Zabawki little tikes są dostosowane do wieku dzieci. Firma little tikes oferuje duży wybór. Począwszy od warsztatów, domków ogrodowych po wielofunkcyjne kuchnie a także jeździki. Nie mam dzieci ale mój brat ma córkę i syna i mniej więcej wiem czym dzieciaki lubią się bawić. Zamówiłam atrakcyjny plac zabaw little tikes. Mój brat ma taki u siebie w ogrodzie. Plac zabaw jest przeznaczony do samodzielnego złożenia. Jest dołączona dobra i czytelna instrukcja więc brat poradził sobie raz dwa. Zamówiłam tez huśtawkę, bo moja bratanica mnie prosiła. Huśtawka little tikes gwarantuje dziecku właściwą pozycję. Zamknięcie jest zakładane od góry więc w trakcie bujania dziecko samo nie wyjdzie. Jest to bardzo bezpieczne rozwiązanie.

 

Oczywiście w mojej ofercie nie może zabraknąć lalki baby annabell. Jest to ulubiona zabawka mojej bratanicy. Właśnie otrzymałam telefon z urzędu miasta że środki zostały wpłacone na moje konto. Będę miała pieniążki aby opłacić moje zamówienie. Mogę już ruszać z biznesem, nie mogę się doczekać klientów.