Organizuję targi handlowe z dojarkami

Organizuję targi handlowe z dojarkami

Jestem nowy w firmie i jeszcze w zasadzie się uczę. Mam sporo interesujących zajęć a do wszystkiego podchodzę uważnie i z pełnym profesjonalizmem. Jest mi przydzielony opiekun, którego zawsze mogę poprosić o pomoc w razie potrzeby. Dzięki temu czuję się bezpiecznie i pewnie.

Najlepsze dojarki i nie tylko…

dojarkiPozwala mi to uniknąć wielu niepotrzebnych błędów w pracy. Ostatnio otrzymałem od szefa bardzo poważne zadanie i od razu wiedziałem, że bez pomocy opiekuna się nie obędzie. Miałem zorganizować targi krajowe, na których mają znaleźć się najlepsze dojarki oraz wiele innych produktów. Były na liście schładzalniki do mleka oraz dodatki a także różnego rodzaju przyczepy skorupowe, urządzenia do hodowli zwierząt oraz przyczepy paszowe. Nie miałem zielonego pojęcia jak się zabrać za te targi bo nigdy wcześniej nic tak wielkiego nie organizowałem. Od razu poszedłem do opiekuna, który jest biegły w tych sprawach i poprosiłem go o pomoc. Udzielił mi wielu cennych wskazówek i mniej więcej wiedziałem od czego zacząć. Wprowadziłem informacje, że mają pojawić się dojarki i wysłałem zgłoszenia do przedsiębiorców wraz z załączonymi formularzami. Warunkiem udziału w targach są prawidłowo wypełnione formularze i tego również będę musiał przypilnować. Musiałem także znaleźć odpowiednie miejsce na targi, ponieważ wozy paszowe są nie małych wymiarów podobnie jak schładzalniki do mleka i wszystko musiało się pomieścić. Z lokalizacją poszło mi bardzo gładko i poradziłem sobie z tym bez pomocy swojego opiekuna. Oczywiście na bieżąco sprawdzał on moje poczynania i jak zauważył jakieś braki to od razu mnie o nich informował.

Od szefa dowiedziałem się, że mam pojechać na targi, kiedy będą się odbywały, aby jeszcze na miejscu wszystkiego dopilnować. To będzie bardzo ekscytujące dla mnie.