Organizator szkolenia zamawia torby płócienne

  • Post Author:
  • Post Category:Handel

Jestem szkoleniowcem w dużym przedsiębiorstwie i lubię swoją robotę. Teraz będę przeprowadzał szkolenia w jakieś dużej spółce, dlatego muszę się do niego przygotować. Zawsze zapewniamy ciepłe napoje oraz zakąski dla naszych kursantów ale tym razem postanowiłem wprowadzić jakieś dodatkowe zmiany.

Torby płócienne świetnym pomysłem!

torby płócienne z nadrukiemChcę, aby każdy uczestnik na koniec szkolenia dostał nie tylko nasze materiały, ale również gadżety firmowe. Uznałem, że takie smycze z nadrukiem oraz jakieś fajne ekologiczne torby płócienne z nadrukiem z nadrukiem to doskonały pomysł! Wiem jakie są ceny, więc budżet na spokojnie mi wystarczy. Skontaktowałem się z Wiesławem, który pracuje u nas w marketingu i poprosiłem, żeby zamówił torby reklamowe z nadrukiem dla naszych kursantów oraz smycze z nadrukiem. W szkoleniu ma wziąć udział stu pracowników z tej spółki, ale poprosiłem Wiesława, żeby zamówił torby z nadrukiem w większej ilości, ponieważ w ostatniej chwili mogą dojść jacyś dodatkowi ludzie i każdy musi dostać prezent. Moja inicjatywa została pozytywnie odebrana przez zarząd i mogłem realizować swój plan. Wojciech dostał ode mnie namiary na firmę, która wykona dla nas torby firmowe w dobrej cenie i miał się wszystkim zająć. Szkolenie mam przeprowadzić w przyszły piątek i mam nadzieję, że do tego czasu wszystkie płócienne torby z nadrukiem będą już gotowe. Podobnie jak smycze z nadrukiem. Jestem przekonany, że taki upominek na pewno będzie miły dla każdego uczestnika szkolenia.

Ludzie, którzy przychodzą na moje szkolenie wymagają ode mnie profesjonalizmu, który im oczywiście zapewniam. Szkoleniami zajmuję się od wielu długich lat i znam zasady prowadzenia szkoleń dla różnych przedsiębiorstw. W piątek moi kursanci dostaną upominki, co na pewno ich zaskoczy, ponieważ to jest ich trzecie szkolenie.