Opowiadam o mamie, która wykonuje badanie pisma

Opowiadam o mamie, która wykonuje badanie pisma

  • Post Author:
  • Post Category:Usługi

Ja to z mamy jestem duma. Zawsze mi imponowała swoją zaradnością i mądrością. Po urodzeniu pierwszego dziecka od razu poszła na studia, dzięki czemu zdobyła wyższe wykształcenie i ma teraz dobrą pracę.

Mama zajmuje się grafologią

grafologiaMój tata prowadzi własną działalność i w sumie to on namówił mamę, żeby takie kroki podjęła. Oboje się wspierają i doskonale dogadują. Moja mama pracuje jako grafolog i współpracuje z naszymi sądami. Na zlecenie wykonuje badanie pisma i ma sporo zajęcia. Mama od razu powiedziała, że ją grafologia interesuje i będzie się tym zajmowała. Tata oczywiście od samego początku ten pomysł wspierał i jej pomagał. Dzisiaj to moja mama jako grafolog jest dość znana i wiele instytucji o nią ubiega. Każdy wie, że jak wykona ona badanie pisma, to jest ono bardzo precyzyjne i nie ma możliwości, by nastąpiła jakakolwiek pomyłka. U nas w mieście jest sąd, z którym mama współpracuje już od czasów studiów. Jest tam co prawda nie jeden grafolog, jednak to do mamy najczęściej dzwonią, jeżeli trzeba wykonać jakieś badanie pisma, bo wiedzą, że mama to od razu przyjmie zlecenie i się tym zajmie. Moja mama często pracuje w domu, ponieważ tak jest jej wygodniej. Ma nawet jeden pokój przeznaczony na biuro i nikt z nas nie ma tam wstępu. Mama wieczorami wykonuje badanie pisma, kiedy my zazwyczaj już śpimy. Mnie coraz bardziej zaczyna interesować grafologia i dużo z mamą o tym rozmawiam. Nie raz mówię jej, ze mi imponuje a to co robi to ważna sprawa. Mama to nawet mi wyjaśniła czym dokładnie jest ta cała grafologia oraz jak przebiegały jej studia.

Wiem, że nie jest to łatwa sprawa, ale jeżeli się człowiek przyłoży to na pewno mu się uda. Mama powiedziała, że jak w przyszłości się zdecyduję na badanie pisma to na pewno mi pomoże. Wprowadzi mnie w temat.

Więcej na http://www.e-grafolog.pl/