Od praktyk do zatrudnienia w reklamie

Od praktyk do zatrudnienia w reklamie

  • Post Author:
  • Post Category:Praca

Mam na imię Iza. Właśnie skończyłam studia wyższe. Jadę ze znajomymi nad morze za granice. Już mam wszystko kupione na wyjazd. Muszę jeszcze w pracy skończyć ostatnie zlecenie i będę mogła spokojnie odpoczywać.

Reklama w Bydgoszczy a różne media

reklamaPracuje w agencji reklamowej od roku. Pojawiłam się tam na praktykach i tak już została. Szefowa była ze mnie bardzo zadowolona. Mówiła, że jestem bardzo podobna do niej. Miała taki sam zapał do pracy. Tak samo jak ja łączyła studia z pracą. Wróżyła mi świetlana przyszłość w tym biznesie. Mieszkałam i pracowałam w miejscowości Bydgoszcz natomiast uczyłam się zaocznie w miejscowości Toruń. Agencja reklamy pozwalała mi na pracę, która jest kreatywna. Mieliśmy różne zlecenia. Praca byłą grupowa. Często robiliśmy burze mózgów. Wybieraliśmy najlepsze pomysły, które później opracowywane były przez jedną osobę. Brałam udział w wielu projektach. Godziny pracy zależały od zleceń. Jak było dużo zleceń pracowaliśmy nawet nocami. Jak pracy było mniej można było szybciej wychodzić do domu. Szczególnie w trakcie sesji bardzo mi to pasowało. Materiały reklamowe, które przygotowywała miały podobać się klientom. Były profesjonalne, nowoczesne. Jak trzeba było zawsze przyjmowałam krytykę i poprawiałam coś co się nie podobało. Reklama w Bydgoszczy, która zostawała przygotowana przez nasza agencję trafiała do telewizji, gazety lub pojawiała się w radio. Agencja reklamy zapewnia rozwój dla studentów. Uczy ich pracy w zawodzie. Materiały reklamowe na początku są słabe. Z czasem student nabiera w pracy i robi całkiem fajne rzeczy.

Wszystkiego można się nauczyć jeśli ktoś chce się uczyć. Po studiach zdecydowałam, że zatrudnię się agencji na cały etat. Agencja reklamy, w której pracuje jest stworzona dla mnie. Uwielbiam tam pracować. Lubię ten klimat.