Nowy wymiar zdjęcia

Nowy wymiar zdjęcia

Dzięki nowoczesnej technologii do historii przechodzą tradycyjne, płaskie zdjęcia, przedstawiające obraz tylko z jednej płaszczyzny, które nie pozwalają odbiorcy zobaczyć więcej, aniżeli twórca zdjęcia. Zdjęcia tradycyjne zawsze pozostawiało niedosyt, chociażby z uwagi na fakt, że otoczenie zawsze pozostawiało niedomówienia, pojawiała się niedosyt, zwłaszcza, gdy nie były znane okoliczności powstania zdjęcia.

Współczesny sposób spojrzenia na świat

zdjęcia 360 - cennik usługiZdjęcia 360 stopni to zdjęcia obrotowe, składające się z serii kilkuset ujęć w różnej perspektywie. Wymaga to wykonania całej serii zdjęć. W rozszerzonej wersji, można obiekt zwizualizować na kilku poziomach, tworząc swego rodzaju prezentację 3D. Prezentacja ta pozwala na obrót obiektu w swego rodzaju sferze, w formie kulistej. Manewrując obiektem w dowolnej konfiguracji, co pozwala zapoznać się z produktem w niemal namacalny sposób. Tego typu forma zdjęć jest szczególnie popularna w fotografowaniu przemysłowym. Firmy produkujące lub sprzedające produkty przemysłowe, zyskują na powodzeniu oferowanych towarów, prezentując je w formie zdjęć 360 stopni, pozwalając potencjalnemu odbiorcy na zapoznaniu się z towarem z wszelkich możliwych perspektyw. Minusem tej techniki tworzenia zdjęć jest ich znacznie wyższy koszt. Zdjęcia 360 – cennik usługi – to zasadniczy problem. Cennik tego typu usług mimo wszystko jest atrakcyjny biorąc pod uwagę fakt, że cena jednego ujęcia produktu, składającego się na kilkaset ujęć, jest kilkudziesięciokrotnie niższa niż zdjęć standardowych. Jednak sumarycznie koszt stworzenia serii tego typu zdjęć, to jednak wydatek, na który nie może pozwolić sobie każdy producent i sprzedawca.

Współczesność stawia przed nami ciągle nowe wyzwania. Oczekiwania odbiorców rosną wraz z nimi. Stąd reklama przedmiotów i jej poziom musi dorastać do potrzeb odbiorców czy nabywców. Wspomniana forma fotografii jest jedną z lepszych metod reklamowania produktu, przedstawienie jej z dużo ciekawszej, intrygującej perspektywy. zdjęcia 360 stopni są z pewnością przyszłością fotografiki.