Nowy dom z bali nad jeziorem

Nowy dom z bali nad jeziorem

  • Post Author:
  • Post Category:Budownictwo

Mój przyjaciel Łukasz pracował w jednej z największych firm budowlanych. Zarabiał świetne pieniądze, ponieważ wprowadził nowoczesne rozwiązania, które szybko zostały docenione przez jego szefa. Po pięciu latach został wspólnikiem w firmie i był cenionym człowiekiem w całym kraju.

Zamieszkanie w komfortowym domu z bali

nowe domy z baliUfałam doświadczeniu i wiedzy Łukasza, dlatego właśnie do niego zgłosiłam się w sprawie domu, który chciałam wybudować nad jeziorem. Byłam właścicielką dość okazałej działki budowlanej i w końcu zdecydowałam się zrobić z niej użytek. Łukasz od razu zaproponował mi rozwiązanie, które stosował od niedawna. Budował nowe domy z bali, które były bardzo komfortowe i ludzie chętnie się na nie decydowali. Ponadto budowa takiego domu była o wiele tańsza. Okolica, w której miał stać mój nowy dom była piękna i od razu wiedziałam, że taki dom z bali będzie idealnym rozwiązaniem. Poprosiłam Łukasza, by w moim imieniu wszystkim się zajął a ja dałam mu pieniądze na realizację zlecenia. Miałam posiadać dom z bali wybudowany specjalnie dla mnie i byłam z tego faktu bardzo podekscytowana. Budowa domu trwała kilka miesięcy i przed wiosną dom był już gotowy do zamieszkania. Łukasz się postarał i wybudował dla mnie piękny dom. Sam go nawet zaprojektował, ponieważ wiedziałam, że zrobi to doskonale. Kiedy budowa się całkowicie zakończyła i teren został oczyszczony, to pojechałam do swojego domu nad jeziorem. Był bardzo komfortowy i cieszyłam się, że w nim zamieszkam.

Dom urządziłam w nowoczesnym stylu. Wszystkie dodatki wybrałam sama, ponieważ doskonale wiedziałam jak miał być urządzony mój dom. Przeprowadzka wyszła mi na dobre, ponieważ stan mojego zdrowia się poprawił. Ciśnienie się unormowało i przebywałam w spokojnym otoczeniu.