Nowość w przedłużaniu włosów – zabieg przy użyciu lasera

Nowość w przedłużaniu włosów – zabieg przy użyciu lasera

 

Długie, zdrowe, gęste włosy to marzenie nie jednej kobiety. Do niedawna, czynnikiem który odpowiadał za wygląd włosów była genatyka. Dziś wiemy, że nie da się jej oszukać. Można jednak w delikatny sposób jej pomóc. Tym właśnie są zabiegi, które poprawiają stan naszych włosów, cery czy paznokci.

Przedłużanie przy użyciu lasera – dla kogo?

laserowe przedłużanie włosów krakówSposobów na przedłużanie włosów w salonach fryzjerskich przewinęło się mnóstwo. Czas zweryfikował, które z nich są skuteczne i zdrowe, a które na dłuższą metę szkodzą. Do pierwszej kategorii – skutecznych i nieszkodliwych – zalicza się laserowe przedłużanie włosów. Dla większości jest to nowość, jednak wiele światowych gwiazd korzysta z tego rozwiązania już od wielu lat. Podczas zabiegu na włosach powstają nanołączenia przy użyciu urządzeń elektrycznych. Łączenia włosów są niemal niewidoczne gołym okiem, nawet kiedy włosy szaleją w wietrze. Odporność na wysoką temperaturę pozwala na dowolna stylizację. Sprawdzą się u kobiet, które zajmują się branżą beauty, a ich włosy są wizytówką. Jeśli zmagasz się z cienkimi, kruchymi włosami koniecznie wypróbuje ten zabieg. Wybieraj jednak salony, które posiadają odpowiednie certyfikaty. Zabieg ten jest wymagający, a więc osoba, która go przeprowadza musi być doświadczona. Jeżeli interesuje Cię laserowe przedłużanie włosów kraków jest miastem, w którym odnajdziesz jeden z najlepszych salonów w Polsce.

Laserowe przedłużanie włosów dedykowane jest kobietom prowadzącym aktywny tryb życia. Wiatr we włosach, uszkodzenia powstałe podczas noszenia kasku, czy ćwiczenia siłowe, wszystko to jest utrudnieniem dla włosów przedłużanych. Jednak nie dla przedłużanych laserowo. Mocne nanołączenia sprawiają, że żadne warunki nie są im straszne. Jeżeli należysz do którejkolwiek grupy kobiet czy to z osłabionymi włosami, czy to narażonymi na uszkodzenia, koniecznie zapoznaj się z laserowym przedłużaniem.