Nowoczesny sposób na idealnie gładkie ciało

Nowoczesny sposób na idealnie gładkie ciało

Większość kobiet ma swoją ulubioną formę depilacji, jednak wcale nie oznacza to, że choć w małym stopniu jest to lubiany sposób. Bardziej chodzi o ten, który jest dla nas najbardziej komfortowy, bo nie oszukujmy się – żadna z nas nie lubi się golić. Stąd właśnie rosnąca popularność nowoczesnego zabiegu polegającego na trwałym pozbyciu się włosków z naszego ciała.

Gładkie ciało dzięki nowoczesnej depilacji

laserowa depilacja białystokJedną z najpopularniejszych metod pozbywania się niechcianego owłosienia z naszego ciała jest oczywiście tradycyjna maszynka jednorazowa, która jak wiemy, nigdy tak naprawdę jednorazowa nie jest. Jest to jednak najtańsza opcja na rynku i przede wszystkim bezbolesna. Golenie trwa krótko, ale też niestety zapewnia krótkotrwałe efekty, podobnie do różnego rodzaju kremów. Najczęstszą alternatywą dla maszynki stanowi wosk będący jednak dosyć bolesnym doświadczeniem, a już na pewno mało przyjemnym. Wszystkie znane nam jednak metody wymagają od nas pójścia na kompromis, a także ciągłego powtarzania czynności. W przeciwieństwie do zabiegu, jakim jest laserowa depilacja Białystok posiada miejsca w których możemy poddać się takiej depilacji, a co za tym idzie pożegnać problem z włoskami raz na zawsze. Podczas tej formy depilacji laser przenika wgłąb naszych włosków niszcząc w nich macierz, czyli element odpowiedzialny za wzrost. Sam laser oddziałuje jedynie na włoski, nie parząc naszej skóry o ile oczywiście jego moc jest dobrze dobrana. Lecz nie należy się tutaj czegokolwiek obawiać ponieważ w każdej, dobrej klinice na początku stosuje się test pozwalający ustawić moc urządzenia indywidualnie do każdej z nas.

Za pomocą laserowej depilacji możemy pozbyć się wszystkich, niechcianych włosków z naszego ciała. Jedynym mankamentem całego procesu, o ile w ogóle można tak to nazwać biorąc pod uwagę efekty, jest fakt, że podczas depilacji nasze włoski muszą znajdować się w fazie wzrostu czyli musimy je po prostu zapuścić. Jak jednak widać nie jest to wygórowana cena w porównaniu do tego, co otrzymujemy w zamian.