Nowe wyposażenie salonu

Nowe wyposażenie salonu

  • Post Author:
  • Post Category:Uroda

Któregoś dnia koleżanka miała bardzo zły dzień. Postanowiłam więc poprawić jej nastrój. Zawsze trzeba sobie pomagać, więc pomyślałam, że dobrze będzie, jak spędzimy ten dzień na robieniu czegoś ciekawego. Kobiety zawsze uwielbiają wszelkiego rodzaju zabiegi kosmetyczne, więc pognałyśmy pędem do kosmetyczki mieszczącej się w centrum miasta.

Salon kosmetyczny z nowymi dodatkami

wyposażenie salonu kosmetycznegoZabrałam koleżankę do takiego salonu, który był już przeze mnie wielokrotnie sprawdzony. Nie mogłam zaryzykować i iść do miejsca, które nie byłoby tak profesjonalne, bo w końcu miałam na celu polepszenie nastroju koleżanki. Uwielbiałam ich wyposażenie salonu kosmetycznego, ponieważ już na wstępie widać było, że to nie byle jaki salon. Salę zabiegową oddzielała recepcja z poczekalnią. Mieli tam piękne różowe kanapy w odcieniu fuksji i ladę. W środku były dwa gabinety zabiegowe. Jeden służył głównie do wykonywania pedicure lub manicure. Drugi był do poważniejszych zabiegów i był on zamykany. My poszłyśmy właśnie na takie poważniejsze zabiegi, bo ja przedłużałam sobie rzęsy, a koleżanka stwierdziła, że poprawi sobie makijaż permanentny brwi. Oba zabiegi troszkę trwają, chociaż przedłużanie rzęs chyba dłużej. Pani miała niesamowite rodzaje rzęs i nowe urządzenie do wykonywania makijażu permanentnego. Widać było, że dbają o wyposażenie, bo nie można było tam znaleźć nic starego, czy nie wyglądającego na zbyt nowe. Koleżanka mówiła, że nowym urządzeniem wykonanie makijażu wcale jej nie bolało, a ja założyłam sobie nowy rodzaj rzęs.

Wyszłyśmy zadowolone i dzięki mnie koleżance poprawił się humor. Stwierdziła, że od dzisiaj będzie chodziła tylko do tego salonu, bo dbają o wszystko w nawet najdrobniejszych szczegółach. Ucieszyłam się, że polubiła mój salon.