Nowe mieszkanie po studiach a home staging

Nowe mieszkanie po studiach a home staging

  • Post Author:
  • Post Category:Wnętrza

Kiedy już w końcu skończyłam studia, co zresztą przyszło mi z niemałym trudem (powtarzałam rok, niestety z powodu choroby), to stwierdziłam, że trójmiasto zostanie moim miejscem dalej, i trzeba się tu osiedlić na stałe.

Home staging i pomoc projektanta

home staging Wynajmowałam takie stare mieszkanie, ale dogadałam się z właścicielem, i odsprzedał mi je w niskiej cenie. Stwierdził, że i tak nie będzie już w nim mieszkał, a przynajmniej odda mieszkanie osobie sprawdzonej, która mu go nie zdewastuje, Podobał mi się Gdańsk, dlatego zdecydowałam się tu zostać, kupić to mieszkanie i je odremontować, bo było przestarzałe. Nie znałam się na tym, ale mój znajomy- architekt wnętrz, powiedział, że chętnie kiedyś wpadnie zobaczyć mieszkanie i pomoże mi dokonać różnych planów i zmian. No tak, projektowanie wnętrz i ja raczej nie szliśmy razem w parze. Nie znałam się na tym, i nie wiedziałam, gdzie jaki mebel najlepiej umiejscowić. No i projektant wnętrz odwiedził moje nowo kupione gniazdko. Dokładnie obejrzał całe mieszkanie, a potem usiedliśmy przy kawie, by omówić konkretne zmiany. Oj on to ten cały sprawdzony home staging w trójmieście miał w malutkim paluszku. Poznaliśmy się na studiach, tylko, że studiowaliśmy co innego, ale w tym samym budynku. Teraz mi się przydał, bo pomógł mi zrobić taki konkretny plan zmian, jaki planuję wdrożyć niebawem. Cieszyłam się, że projektowanie wnętrz to jego konik, bo miałam na kim polegać w tej kwestii. Nie chciałam zatrudniać kogoś nieznajomego, a zresztą, po wykupieniu mieszkania nie mogłam sobie pozwolić na szastanie pieniędzmi na lewo i prawo. Bardzo szybko ustaliliśmy, co gdzie ma być, i poznał mój gust, co do urządzania.

Teraz przed nami tylko szukanie najtańszego w miarę możliwości wyposażenia domu i wnoszenie tego wszystkiego i składanie szaf. Będzie super w moich czterech kątach.