Nowe drzwi do wyremontowanego mieszkania

Nowe drzwi do wyremontowanego mieszkania

  • Post Author:
  • Post Category:Budownictwo

Od dawna zabierałam się za to by zrobić remont mieszkania. Tak naprawdę to od paru lat nic prócz malowania ścian w mieszkaniu nie było robione. po prostu mieliśmy wtedy małe dzieci i tak mieszkanie było w jakimś stopniu przez nie niszczone. Może córka jeszcze tak bardzo nie niszczyła mebli.

Solidne drzwi to cenny zakup

Jdrzwi dreednak syn cały czas odsuwał i zasuwał szuflady w kuchni, trzaskał wszystkimi szafkami. W rezultacie czego kuchnia szybko przestała ładnie wyglądać. Mieszkanie powinno przejść naprawdę gruntowny remont. Trzeba zmienić kuchnię, pomalować ściany i wymienić drzwi wejściowe bo także są już po prostu zniszczone. Taki montaż drzwi można zamówić od razu przy zakupie co jednak ułatwia nam znacznie sprawę. Mieszkam z mężem i dziećmi na śląsku i jest tu bardzo duża hurtownia drzwi, bo przecież oprócz drzwi wejściowych można by od razu zamówić także drzwi wewnętrzne. W hurtowni na pewno będą niższe ceny. Zostawiliśmy w jedną sobotę dzieci u mojej mamy i pojechaliśmy do tej hurtowni. Po prostu w pierwszej kolejności chcieliśmy zrobić drzwi i mieć to już z głowy. Bardzo spodobały mi się drzwi porta, były w kolorze ciemnego dębu. Jednak mąż zwrócił mi uwagę, że tak samo ładne są solidne drzwi dre Śląsk, których cena była bardzo zbliżona do poprzednich. Mi bardzo ciężko było dokonać wyboru jakie drzwi będą dla nas najlepsze. Poprosiliśmy więc pana, który tam obsługiwał by udzielił nam rady, które są lepsze i przede wszystkim czym się różnią. Okazało się, że praktycznie wszystkie parametry mają bardzo zbliżone i tak samo chwalą sobie klienci zarówno jedne jak i drugie drzwi. Tak naprawdę różnica jest tylko w kwestii wizualnej.

Stwierdziłam, że skoro drzwi porta spodobały mi się jako pierwsze to może je weźmiemy. Mąż się zgodził bo po prostu chciał już je kupić i jechać dalej na zakupy.