Najlepsze jedzenie w Szczecinie na komunię

Najlepsze jedzenie w Szczecinie na komunię

  • Post Author:
  • Post Category:Usługi

Moja chrześniaczka miała kilka miesięcy temu komunię. Komunia ta została zorganizowana w lokalu. Po prostu siostra nie ma dużego mieszkania a my przecież mamy dużą rodzinę. Myślę, że gdyby zaprosiła wszystkich tych których chciała do domu to możliwe, że by się po prostu nie zmieścili.

Najlepsze jedzenie na przyjęciu chrześniaczki

najlepsze jedzenie w SzczecinieZresztą chyba też lepiej że teraz takie przyjęcia odbywają się w lokalu. Przynajmniej nie trzeba się już przejmować obiadem. No oczywiście to trochę kosztuje ale gdyby chciało się przygotować taki obiad w domu to także przecież wydałoby się na to pieniądze. Mojej siostrze udało się zrobić to przyjęcie w restauracji gdzie jest najlepsze jedzenie w Szczecinie właśnie. Ja byłam tam pierwszy raz ale już wiem, że na pewno nie ostatni. Tam było tak dobre jedzenie, że wszyscy zachwycaliśmy się każdym daniem jakie tylko zostało nam zaserwowane. Ja nigdy aż tak dobrze jeszcze nie jadłam. Pierwszy raz posmakowałam wszystkich dań. Smakowałam nawet tych rzecz, których zazwyczaj jednak nie jem. Wszystko było pyszne. W tym miejscu musi gotować po prostu bardzo dobry kucharz.Po przyjęciu spytałam się siostry ile zapłaciła za to przyjęcie w tej restauracji. I okazało się, że nie było tam drogo. Ja myślałam, że za te dania siostra zapłaciła dwa albo i nawet tezy razy więcej. Myślę już nawet o tym czy w tym samym miejscu nie zrobić swojej rocznicy śluby. W końcu będzie to dziesiąta rocznica i wypada zaprosić rodzinę i znajomych na jakiś dobry obiad.

Siostra powiedziała mi tylko, że trzeba zrobić wcześniej rezerwację bo ta restauracja jest bardzo popularna co mnie wcale nie dziwi. dlatego nie czekając za długo sprawdziłam w kalendarzu kiedy dokładnie wypada nasza rocznica. I zarezerwowałam termin na dwa dni po niej bo akurat będzie to sobota.