Naczepa znaleziona w rozsądnej cenie

Naczepa znaleziona w rozsądnej cenie

Zamierzałem poprowadzić własną działalność i świadczyć usługi transportowe. Wiedziałem, że da się na tym godnie zarobić a ja nie chciałem być bogaczem, tylko żyć spokojnie i dociągnąć do emerytury a zostało mi jeszcze kilka lat. Całe życie pracowałem jako kierowca i miałem doświadczenie.

Używana naczepa zakupiona za pośrednictwem internetu 

naczepy schmitzMiałem własny ciągnik siodłowy, jednak brakowało mi naczepy a chciałem dysponować własną, żeby móc świadczyć kompleksowe usługi. Wiedziałem, że najlepsze były naczepy Schmitz, jednak na nową nie było mnie stać i postanowiłem znaleźć w internecie ogłoszenie z jakąś używaną naczepą. W internecie było mnóstwo stron z ogłoszeniami i to dawało mi nadzieję, że będzie tam dostępna naczepa, która mnie interesowała. Znalazłem kilka stron z ogłoszeniami, gdzie na sprzedaż były wyłącznie naczepy. W oko wpadła mi oferta, która była świeża, bo sprzedawca naczepę wystawił godzinę temu na sprzedaż. Była to naczepa interesującej mnie marki a jej cena była dla mnie atrakcyjna. Zadzwoniłem do sprzedawcy i umówiłem się z nim na spotkanie tego samego dnia. Obejrzałem naczepę i od razu stwierdziłem, że mimo, iż była ona używana, to jednak zachowana była w stanie wręcz idealnym. Zainteresowałem się od razu ceną, która w mojej ocenie była zdecydowanie za niska i sprzedawca wyjaśnił mi, że kupił do swojej firmy nowe naczepy i dlatego tak tanio sprzedaje, bo nie miał miejsca na swoim placu. Kupiłem tę naczepę, gdyż była to wyjątkowo atrakcyjna oferta.

Naczepę odebrałem następnego dnia, bo kiedy pojechałem ją oglądać, to nie zakładałem, że ją od razu kupię i nie byłem przygotowany. Wszystko jednak załatwiłem i mogłem zabrać się za poszukiwanie klientów do współpracy. Byłem przekonany, że dość szybko ich znajdę.