Monter ogrzewania na podczerwień

Monter ogrzewania na podczerwień

  • Post Author:
  • Post Category:Biznes

Nazywam się Maksymilian i mam trzydzieści lat. Pracuję w przedsiębiorstwie produkcyjnym jako monter. Mam sporo pracy, ale zarabiam dużo. Kupiłem sobie nawet mieszkanie w Katowicach, niedaleko mojego zakładu pracy.

Ogrzewanie na podczerwień zamawiają też firmy

ogrzewanie na podczerwieńW pracy montuję ogrzewanie na podczerwień u klientów i mam bardzo dużo zleceń. Nasze panele grzewcze sprzedają się jak świeże bułeczki i pracuję często przez siedem dni w tygodniu. Montuje panele na podczerwień w mieszkaniach prywatnych, ale często też takie ogrzewanie na podczerwień w domach w katowicach zamawiają firmy. Ostatnio jechałem do biurowca w centrum Katowic, by zamontować na wszystkich piętrach ogrzewanie na podczerwień. To zlecenie zajęło mi miesiąc, ponieważ było tam jedenaście pięter. Na parterze miały być panele grzewcze a we wszystkich biurach grzejniki na podczerwień. Jako monter pracuję sam, ponieważ doskonale sobie radzę i nie ma potrzeby zatrudniać dodatkowych osób. Właściciel zawsze ustala realne terminy, dzięki czemu wywiązuję się z każdego zlecenia. W moim nowym mieszkaniu w Katowicach również posiadam ogrzewanie na podczerwień, które zakupiłem w naszej firmie. Dostałem bardzo promocyjną cenę na panele grzewcze, które zamontowałem w kuchni. W sypialni i salonie mam panele na podczerwień. Od razu zauważyłem różnice, ponieważ w pomieszczeniach kurz nie osadza się tak bardzo i powietrze jest zdecydowanie zdrowsze. Co więcej, ciepło utrzymuje się przez bardzo długi czas. Ostatnio jak jechałem do klienta, żeby zamontować mu panele grzewcze, to od razu zdemontowałem jego stare grzejniki.

Facet chciał, żebym je zabrał, ale nasza firma nie oferuje wymiany tylko sprzedaż. Facet sam musi się pozbyć swoich starych grzejników. Na pewno sobie z tym poradzi, ponieważ będzie tym duże zainteresowanie a i coś przy tym zarobi.