Moja garderoba jest funkcjonalna

Moja garderoba jest funkcjonalna

  • Post Author:
  • Post Category:Wnętrza

Mój mąż zaskoczył mnie kiedy kilka lat temu powiedział mi, że kupił działkę poza miastem b chce dla naszej rodziny wybudować dom. Było to spełnienie moich marzeń. Zawsze chciałam mieszkać w domu, mieć swoją garderobę i spory ogród ale nie wierzyłam, że uda nam się to zrealizować.

Zaprojektowałam sobie garderobę

garderoby krakówMąż miał bardzo dobrą pracę. Był kierowcą i kiedy rozpoczął wyjazdy za granicę zdecydował się na zakup ziemi. Razem pojechaliśmy do projektanta, który zaczął przygotowywać z nami wspólnie projekt naszego domu. Ja chciałam mieć garderobę i mąż doskonale o tym wiedział. Projektant wspólnie ze mną omawiał to pomieszczenie. Powiedziałam na czym mi najbardziej zależy. zanim pojechałam na spotkanie z projektantem poszukałam różnych ciekawych rozwiązań, które chciałam mieć u siebie w garderobie. Garderoby kraków nie są często wybierane przez klientów. Nie każda osoba może sobie pozwolić na takie pomieszczenie ze względu na swoje fundusze. My zdecydowaliśmy się  od razu wszystko przemyśleć żeby później nic nie zmieniać w projekcie i żeby nie rozbudowywać ponownie domu za jakiś czas. Bardzo się ucieszyłam, że nasz projektant był taki solidny. Odpowiadał na każde nasze pytanie i sporo nam doradził. Moja garderoba została zaprojektowana z godnie ze wszystkimi moimi uwagami. Bardzo mi się podoba i dobrze się w niej czuję. Co jest dla mnie najważniejsze mieszczę w niej wszystkie swoje ubrania i obuwie. Wszystko ma swoje miejsce i dzięki temu w garderobie panuje ład i porządek.

Na pewno nigdy nie zrezygnowałabym z takiego pomieszczenia. Dzięki temu w sypialni nie musimy mieć aż tylu szaf. Moje ubrania z mężem mają swoje miejsce w domu a w naszej sypialni znajduje się tylko łóżko i kilka dodatków. Dzięki temu jest przytulniej i przestronniej.