Modne kurtki na wiosnę

Modne kurtki na wiosnę

  • Post Author:
  • Post Category:Moda

Zaczęłam ostatnio niespokojnie chodzić po domu, gdy zauważałam, że coraz więcej osób już powoli zakłada wiosenną odzież i pozbywa się czapek. Ja niestety nie byłam jeszcze zaopatrzona w nic na cieplejsze dni. Nie spodziewałam się, że zima w tym roku będzie taka słaba i praktycznie przemknie w kilka tygodni niezauważona.

Wiosenna kurtka z ekologicznej skórki

modne kurtki damskie z eko skóryW weekend postanowiłam odwiedzić galerię handlową, ponieważ wszędzie można było już usłyszeć o tym, że w sklepach pozbywają się zimowych kolekcji i na ich miejsce pojawiają się wiosenne dodatki. Mnie interesowały modne kurtki damskie z eko skóry, ponieważ jeszcze takiej nie miałam a bardzo mi się podobały. Przymierzyłam kiedyś kurtkę skórzaną mojej koleżanki i uznałam, że niesamowicie w niej wyglądam. Podkreślała moją smukłą talię i wiedziałam, że na następną wiosnę na pewno taką nabędę. Znalazłam kurtki i zaczęłam przeglądać modele. Było ich całkiem sporo, jak widać, produkty z ekologicznej skóry będą w tym roku bardzo popularne i modne. Wśród kilku ciekawych modeli kurtek, znalazłam dwa które poszłam przymierzać. Nie mogłam się zdecydować i poprosiłam przyjaciółkę o pomoc, wysyłając jej MMS ze zdjęciami w obu kurtkach i prosząc o szybką odpowiedź, w której kurtce lepiej wyglądam. Doszłyśmy po chwili do porozumienia, że najlepiej wyglądam w kurtce, która miała zamki po bokach, dwie kieszenie i rozpinane rękawy. Skoro obie twierdziłyśmy, że w niej mi najlepiej, to postanowiłam ją kupić.

Zakupy czasami potrafią przysporzyć nam trochę nerwów. Przyda się zawsze rada koleżanki, która pomoże wybrać coś, w czym wyglądamy lepiej, bo same nie zawsze myślimy racjonalnie, kiedy znajdujemy się w wirze zakupów i wkoło otaczają nas nowe, świeżutkie ubrania z najnowszych kolekcji. Dokonałam dobrego wyboru.