Modna sukienka na wiosnę

Modna sukienka na wiosnę

Mam nadzieję, że teraz w końcu skończyła się zima. Bardzo nie lubię bowiem gdy jest zimno i zawsze wypatruję pierwszych oznak wiosny. Uwielbiam też gdy już zaczyna robić się coraz cieplej zmienić sobie garderobę na lżejszą.

Elegancka sukienka założona do pracy

sukienki typu nietoperzCzęsto jadę po prostu do galerii handlowej i kupuję coś już z wiosennych kolekcji. Gdy byłam właśnie ostatnio na takich zakupach zauważyłam, że w sklepach są teraz sukienki typu nietoperz czyli, że będą one modne w tym sezonie. Tych sukienek jest teraz w sklepach naprawdę sporo. Ja nigdy nie mierzyłam sukienki w takim kroju dlatego też postanowiłam to zrobić. Przymierzyłam taką sukienkę i okazało się, że leży ona bardzo dobrze. Uważam też, że krój ten jest taki, że będzie pasował na większość kobiet i że takie sukienki będą mogły nosić kobiety w różnym wieku. Ja moim zdaniem w tym kroju wyglądam bardzo kobieco. Zresztą sukienka, którą przymierzyłam moim zdaniem też mnie odmłodziła. Dlatego też kupiłam sobie taką sukienkę. I postanowiłam założyć ją następnego dnia do pracy bo mam ważne spotkanie i chcę na nim dobrze wyglądać. Następnego dnia koleżanki z pracy zauważyły że mam na sobie nową i niezwykle elegancką sukienkę. Nie pamiętam kiedy usłyszałam tyle komentarzy pod swoim adresem także chyba rzeczywiście w tej sukience wyglądam dobrze. Koleżanka powiedziała mi, że krój ten sukienki jest świetny i że mam bardzo dobrą figurę o czym ona wcześniej nie wiedziała.

Bardzo miło było mi usłyszeć tego typu komplementy. Dzięki temu był to dla mnie naprawdę dobry dzień chociaż nie przepadam normalnie za takimi zebraniami. Po pracy zresztą pojechałam do galerii kupić sobie jeszcze jedną taką sukienkę tylko w innym kolorze. W sklepie kupiłam zamiast jednej takiej sukienki dwie bo nie mogłam się zdecydować.