Mocne Amnesia Haze

Mocne Amnesia Haze

  • Post Author:
  • Post Category:Usługi

Ceny nasion niektórych odmian marihuany są dość wysokie, dlatego też najbardziej opłacalnym rozwiązaniem jest zakupienie większej ich ilości. Dlaczego? Ponieważ zakup w pakietach pozwoli nam zaoszczędzić, jednorazowo, nawet kilkadziesiąt złotych.

Zakup nasion Amnesia Haze

amnesia haze nasionaJednym z ziaren, które wśród konsumentów cieszą się największą popularnością są Amnesia Haze. Dlaczego? Ponieważ zawartość THC dochodzi w nich do aż 22%, co oznacza, że dają niemal psychodeliczny haj, który może być zbyt mocny dla osób zaczynających przygodę z konopiami. Ta odmiana sprawdza się dobrze nie tylko w użyciu, ale też w uprawie, co też jest przyczyną jej renomy. W uprawach wewnątrz pomieszczeń osiągać może około 140-150 centymetrów, natomiast w hodowli outdoor nawet ponad dwa metry. Jej czas kwitnienia wynosi 10-11 tygodni, ale za to przynosi bardzo obfity plon (indoor 600-650 g/m2, outdoor 650-700 g/m2). Smak Amnesii jest świeży i owocowy, podobnie, jak jej aromat. Jeśli zatem chcemy kupić Amnesia Haze nasiona tej rośliny dostępne są w większości sklepów internetowych. Jedno ziarno to wydatek rzędu 40-45 złotych, zakup pięciu to koszt około 175 złotych, a dwudziestu pięciu to zaledwie 650-660 złotych. Jak widać, im więcej kupimy, tym zakup jest bardziej opłacalny. Dlatego też czasem lepiej jest zaoszczędzić większą kwotę i zrobić duży zakup, niż zaopatrywać się w ziarna po jednej sztuce. Wszystkie nasiona sprzedawane w sklepach online są legalne, co potwierdzają specjalne certyfikaty oraz atesty.

Nasiona marihuany są zdolne do wydania plonu nawet po kilkunastu latach od czasu ich zbioru. Jednak tylko pod warunkiem, że są właściwie przechowywane, toteż najlepiej zapewnić im miejsce suche, zacienione i o temperaturze nieco niższej od pokojowej.