Młodszy wygląd po liftingu twarzy

Młodszy wygląd po liftingu twarzy

  • Post Author:
  • Post Category:Uroda

Łukasz był moim partnerem od kilku lat. Między nami była dość spora różnica wieku a ja byłam od niego starsza. Mojemu partnerowi to wcale nie przeszkadzało i twierdził, że jestem idealna, ale ja od jakiegoś czasu myślałam, żeby coś poprawić, bo chciałam wyglądać młodziej.

Wykonanie laserowego liftingu twarzy

laserowy lifting twarzy w BielskuNie do końca wiedziałam jaki zabieg sobie zafundować, ażeby mieć pewność, że będzie on skuteczny. Pieniądze nie grały roli, ponieważ miałam sporo oszczędności i zamierzałam poprawić swój wygląd. Sporo czytałam na temat zabiegów odmładzających i znalazłam taki, który w mojej ocenie wydawał się być skuteczny. Postanowiłam więc wykonać sobie laserowy lifting twarzy w Bielsku, który miał mnie odmłodzić. Chciałam wyglądać młodziej chociaż o pięć lat i to stało się moim głównym celem. Znalazłam salon kosmetyczny, który specjalizował się w laserowym liftingu i posiadano tam najnowszy sprzęt. Sprawdziłam wcześniej ten salon, ponieważ musiałam mieć pewność, że lifting laserowy będzie przeprowadzony przez odpowiednią specjalistkę. Na zabieg zapisałam się na czwartek wieczorem. Wzięłam kilka dni urlopu, ponieważ zamierzałam po zabiegu dojść do siebie. Byłam podekscytowana tym liftingiem. Czytałam, że zabieg był skuteczny i sporo po nim oczekiwałam. Mój partner nie miał nic przeciwko i wspierał mnie we wszystkim. Sam zabieg przebiegł sprawnie a kosmetyczka, która wykonywała mi lifting przez cały czas ze mną rozmawiała. Moja twarz odmłodniała o co najmniej dziesięć lat.

Wyglądałam o wiele młodziej i dzięki temu nabrałam więcej pewności siebie. Już różnica wieku między mną a Łukaszem nie przeszkadzała mi tak bardzo. Koleżanki były zachwycone moim wyglądem i poleciłam im zabieg liftingu, na który zdecydowałam się pójść. Było warto.