Mieszalniki farb i firmia mojej córki

Mieszalniki farb i firmia mojej córki

  • Post Author:
  • Post Category:Biznes

Jagoda to już w przedszkolu lubiła ustawiać wszystkie dzieci i od razu wiedziałam, że ma duszę przywódczyni. To, że założy własną firmę, było jasne od zawsze, ale nie spodziewałam się, że będzie to firma budowlana. No cóż, Jagoda wiedziała co robi, bo jej przedsiębiorstwo znane jest w całej Bydgoszczy.

Córka zainwestowała w mieszalnik farb

mieszalnik farbSama potrafi załatwić sobie świetne zlecenia i wygrywa wiele przetargów. Ostatnio mieli budować jakieś osiedle w Bydgoszczy i córka zatrudniła więcej pracowników. Zaopatruje się ona w dość tanie materiały budowlane w jednym ze sklepów internetowych, dzięki czemu jest w stanie zaoszczędzić spore kwoty. Ostatnio mi mówiła podczas obiadu, że kupiła impregnaty altaxin w dość dobrej cenie, dzięki czemu mogła zamówić większą ilość. Córka dba o jakość produktów, które jej firma wykorzystuje przy pracach budowlanych. Zainwestowała nawet w najlepszy i polecany mieszalnik farb tikkurila i jej pracownicy nie raz jej powtarzali, że to był doskonały wybór. Jagodna to cwana dziewczyna i w takiej branży świetnie sobie radzi. Jako kobieta nie ma lekko, ale potrafiła wypracować sobie stanowisko i teraz jest szanowana. Materiały budowlane kupuje z różnych miejsc. Jeżeli sklep internetowy ma taniej niż stacjonarny to właśnie tam zamawia wszystkie materiały budowlane. Córka analizuje każdy wydatek, dzięki czemu jeszcze nigdy nie była stratna. Dobrze ją wychowałam, bo jest samodzielną i zaradną osobą a na tym mi głównie zależało. Nie muszę się martwić o jej przyszłość.

Mój syn jednak nie radzi sobie tak dobrze jak ona, ale Jagoda go zatrudniła w swojej firmie. Sprawdza czy dostępne są materiały budowlane oraz nadzoruje budową. Świetnie się dogadują co mnie naprawdę bardzo cieszy. To dobre rodzeństwo i cieszę się, że sobie pomagają. To bardzo ważne.