Mąż dostał awans w swojej firmie z zarządzaniem magazynem

  • Post Author:
  • Post Category:Biznes

Mój mąż Igor jest magazynierem. Pracuje w dużej korporacji w centrum Warszawy. Dzisiaj miał się dowiedzieć czy zostanie kierownikiem zmiany. Jego szef ostatnio bardzo go chwalił i coś wspominał na ten temat.

Zarządzanie magazynem to jego pasja

zarządzanie magazynemMój mąż od czterech lat od kiedy pracuje w tej formie bardzo się poświęcał swojej pracy. Brał wszystkie nadgodziny a także był dyspozycyjny na każdą prośbę szefa. Uważam, że zasłużył na wyższe stanowisko. Mąż dzwoni że już jest po rozmowie i za pięć minut będzie. Mam podgrzać już obiad. Przygotowałam jego ulubione danie. Mam nadzieję, ze będziemy mieli co świętować. Nie pomyliłam się. Okazało się, że mój mąż będzie kierownikiem zmiany. Profesjonalna zarządzanie magazynem to była jego pasja. Zasłużył na awans. Magazyn teraz będzie w dobrych rękach. Mąż wspominał, ze już rozmawiał z szefem o nowym programie, który można by u nich w firmie wprowadzić. Przełożony podobno był zdziwiony, że mąż już ma tyle pomysłów. System wms to nowość na naszym lokalnym rynku. Mąż czyta wiele magazynów branżowych i system wms jest w nich doskonale opisany. Program magazynowy jest także doceniany przez zagranicznych specjalistów. Praktycznie wszystkie firmy magazynowe, które mają swoje siedziby za granicą z niego korzystają. Wms program skraca wykonywanie obowiązków praktycznie na każdym szczeblu. Wprowadzenie programu wiązałoby się oczywiście z koszami ale one szybko zwróciłyby się firmie. Należałoby także zorganizować szkolenie żeby każdy pracownik wiedział jak ma wykonywać swoje obowiązki. Mąż powiedział szefowi, że on się tym wszystkim zajmie.

Najpierw musi zorientować się ile system wms kosztuje na naszym rynku i jaki byłby koszt szkolenia. Następnie ma wrócić to szefa i będą zastanawiać się kiedy firma będzie mogła dany system wprowadzić do firmy