Mam garderobę z warszawskiej firmy

Mam garderobę z warszawskiej firmy

  • Post Author:
  • Post Category:Wnętrza

Jakiś czas temu stwierdziłam, że przyszedł czas na remont mojego domu. Dzieci wyprowadziły się dwa lata temu i chciałam jakoś zagospodarować ich pokoje. Uznałam, że to będzie najlepszy pomysł i warto jakoś wykorzystać wolną przestrzeń.

Zamówiłam garderobę na wymiar 

garderoby na wymiar warszawaJa zarezerwowałam jedno pomieszczenie, a mój mąż drugie na swój wymarzony gabinet. Tak na prawdę ja mogłam spełnić swoje marzenie i mieć własną garderobę. Nigdy wcześniej nie miałam miejsca na ubrania i uznałam, że warto zainwestować w takie pomieszczenie. Niestety pokój był trochę nie wymiarowy i wiedziałam, że będą potrzebne usługi sprawdzonego stolarza. Na szczęście z tym nie było żadnego problemu, ponieważ na rynku istniało wiele firm zajmujących się takimi rzeczami. Po dwóch godzinach poszukiwań znalazłam odpowiednie garderoby na wymiar Warszawa i mogłam się urządzić całkowicie po swojemu. Taka firma umożliwiała mi szybkie wykonanie własnego projektu. Mi zależało tylko na tym aby całość była w ciemnych kolorach. Nie lubiłam jasnych, ponieważ cały czas takie miałam i przyszedł w końcu czas na jakieś poważne zmiany. Tak na prawdę na nową garderobę z warszawskiej firmy czekałam około dwóch tygodni. Uważam, że to nie był długi okres na oczekiwania. Na dodatek byłam zadowolona z efektu końcowego i mogłam zająć się rozpakowywaniem swoich rzeczy. W przyszłości chciałam jeszcze zamówić meble na wymiar do kuchni. Na tym też mi zależało. Jednak na początku najważniejszym punktem było urządzenie dwóch pokoi. Mąż nie miał żadnego problemu z zaaranżowaniem swojego gabinetu.

Muszę przyznać, że na prawdę dobrze go urządził i wyglądał tak dobrze jak zamawiana przeze mnie garderoba. Dzięki temu byłam bardzo szczęśliwa, ponieważ spełniło się moje wielkie marzenie i miałam więcej miejsca dla siebie.