magazyn z płytkami drukowanymi

magazyn z płytkami drukowanymi

  • Post Author:
  • Post Category:Handel

Pracuję na magazynie w hurtowni i bardzo lubię swoją pracę. Hurtownia zatrudnia wielu pracowników i wszyscy świetnie się dogadujemy. Nasza hurtownia sprzedaje między innymi płytki drukowane oraz różnego rodzaju obwody drukowane, które bardzo dobrze się sprzedają.

Płytki drukowane sprzedają się dobrze

płytki drukowaneNa nasz magazyn co piątek są dostawy, gdzie producent przysyła nam płytki drukowane w zamówionych ilościach oraz oczywiście obwody drukowane. Ostatnio nasz szef zrobił zebranie i powiedział, ze będziemy mieli jeszcze większe obroty, ponieważ zatrudnił specjalistę, który będzie wykonywał projektowanie elektroniki i mamy z nim współpracować. Będzie pracował w biurze przy naszym magazynie. Jeżeli będą mu potrzebne jakieś płytki drukowane do wglądu, to mamy mu je dostarczyć. Jeżeli chodzi o obwody drukowane to tak samo. Ja się nawet bardzo ucieszyłem, ponieważ taki pracownik u nas na pewno się bardzo przyda. Będzie więcej sprzedaży i na pewno dostaniemy podwyżki. Nasze płytki drukowane na zamówienie sprzedają się rewelacyjnie, zresztą jak pozostałe produkty, ale świeże pomysły są bardzo potrzebne. Jeżeli będzie w naszej hurtowni projektowanie elektroniki, to na pewno zyskamy o wiele większe zainteresowanie niż dotychczas. Mnie kiedyś interesowało projektowanie elektroniki, ale z czasem jak zacząłem pracę w innej dziedzinie, to o tym zapomniałem. Magazynuję płytki drukowane i potrafię je podzielić według kategorii jako jedyny pracownik na magazynie. Obwody drukowane również znam jak własną kieszeń i najczęściej to mnie kierownik prosi o pomoc.

Dobrze zarabiam właśnie z uwagi na swoje doświadczenie i wiedzę. Potrafię dużo więcej niż pozostali pracownicy magazynu i liczę, że z czasem uda mi się awansować. Kierownik powiedział, że będzie potrzebował zastępcy i mam największe szanse.