Magazyn z butami roboczymi Cofra

Magazyn z butami roboczymi Cofra

  • Post Author:
  • Post Category:Praca

Nazywam się Mikołaj i mam dwadzieścia dziewięć lat. Kilka lat temu podjąłem współpracę z pewnym przedsiębiorstwem. Wprowadziłem tam nowoczesne systemy magazynowe i właściciel zaproponował mi pracę na stanowisku kierownika magazynu.

Solidne buty robocze firmy Cofra – zakup

buty roboczeWarunki, jakie mi zaoferował były korzystne, więc zgodziłem się bez zastanowienia. Na naszym magazynie znajdują się takie produkty jak buty robocze urgent, które zakupujemy od stałego producenta, oraz nowe, solidne buty robocze firmy cofra, którymi handlujemy od niedawna. Mimo krótkiej współpracy z producentem, boty cofra sprzedają się bardzo błyskawicznie i musimy bardzo często zamawiać nowe produkty. Posiadamy wszelkie dostępne rozmiary. Wszystkie buty robocze urgent znajdują się na jednym regale i są ustawione według rozmiarów. W innej części magazynu znajdują się koszule flanelowe robocze, które są pakowane po dziesięć sztuk w jednym rozmiarze. Wszystkie koszule flanelowe robocze sprzedawane są hurtowo i klient zawsze zamawia u nas minimum dziesięć sztuk. Jakiś czas temu też pojawiła się u nas odzież przeciwdeszczowa robocza, która pochodzi od zupełnie nowego producenta, z którym nigdy wcześniej nie współpracowaliśmy. Jego odzież przeciwdeszczowa robocza ma bardzo dobre ceny i jest wykonana z najwyższej klasy materiałów. Jej sprzedaż też jest na bardzo wysokim poziomie. Moi pracownicy odpowiadają ja realizację dostaw i pakują wszystkie koszule flanelowe robocze oraz pozostałe produkty jak na przykład buty robocze urgent na samochód.

Dostawa do klientów realizowana jest kilka razy w ciągu dnia. Zatrudniamy kilku kierowców. Ja obsługuję systemy magazynowe i wprowadzam dane. Jeżeli przyjedzie do nas nowa dostawa, to wszystkie dane oraz produkty wprowadzam do systemów, które są z integrowane w całej firmie.