Likwidacja polisolokaty przez przyjaciółkę

Likwidacja polisolokaty przez przyjaciółkę

  • Post Author:
  • Post Category:Finanse

Cześć, odwiedziła mnie dzisiaj moja przyjaciółka i powiedziała mi, że ma spory problem. Piszę o tym do was, ponieważ wiem, że jest was sporo i może ktoś z was miał styczność z czymś takim jak polisolokaty.

Polisolokaty powinny być likwidowane za radami specjalisty

polisolokatyPrzyznam szczerze, że dopóki mi Anka o tym dzisiaj nie opowiedziała, nie miałam pojęcia, że coś takiego w ogóle istnieje. Podczas rozmowy z przyjaciółką wpisałam szybko hasło do Internetu, żeby nie wyjść na niezorientowaną i pierwsze hasło, jakie mi się wyświetliło to było oszustwo. Zmartwiłam się i zaczęłam dopytywać Ankę, o co chodzi. Ta opowiedziała mi, że niecały rok temu założyła właśnie taką polisolokatę, żeby odłożyć trochę pieniędzy na przyszłość, niestety w wyniku nagłych potrzeb, związanych ze stanem zdrowia jej matki, dowiedziała się, że likwidacja polisolokaty wcale nie jest taka prosta! Okazało się, że Anka nie dość, że nic nie zyska to może jeszcze sporo stracić. Słuchajcie, jako że ja kompletnie nie mam pojęcia w tych sprawach, chciałabym bardzo was prosić o pomoc. Może wy wiecie coś więcej na ten temat. Może ktoś wie, jak powinno przebiegać skuteczne i w miarę możliwości najmniej bolesne rozwiązanie pomocna likwidacja polisolokaty. Siedzę teraz troszkę przy komputerze i już przeczytałam parę artykułów, znalazłam nawet kilka stron, które się tym zajmują, jednak wolałabym mieć sprawdzone informacje od kogoś, kto miał już z taką polisolokatą do czynienia. Słuchajcie, jeśli wy też jesteście wrobieni w polisolokaty dajcie znać, może razem jakoś lepiej damy sobie z tym wszystkim radę. Kurcze, szkoda mi Anki, nie dość, że jej mama jest teraz ciężko chora, to jeszcze cała ta sprawa z bankiem.

Bardzo chciałabym pomóc mojej przyjaciółce, to naprawdę wspaniała kobieta, która dzisiaj bezwzględnie potrzebuje pomocy. Liczę na was, Hey!