Lifting w polskich klinikach

Lifting w polskich klinikach

  • Post Author:
  • Post Category:Uroda

Żyjemy w czasach, kiedy wygląd zewnętrzny ma ogromny wpływ na nasze życie. Osoby atrakcyjne, młode, mają zdecydowanie łatwiej ze znalezieniem pracy, partnera życiowego, czy są po prostu postrzegane jako osoby sympatyczne, z którymi chcielibyśmy nawiązać bliższą relację.

Na czym polega lifting?

lifting twarzyNa pewno aktywny tryb życia i zdrowa dieta, pozwoli nam na zachowanie sił witalnych i młodego wyglądu na długie lata. Lecz nie jesteśmy w stanie mieć wpływu na nasze geny, które determinują wygląd zewnętrzny. Mijający czas da o sobie znać na każdej twarzy w mniejszym, lub większym stopniu. Lifting twarzy polega na odmłodzeniu skóry, nadaniu jej nowego, młodszego kształtu i pozbycia się nadmiaru skóry w newralgicznych miejscach. Z upływem lat nasza skóra traci wiotkość i produkuje coraz mniej kolagenu, który odpowiada za jędrność. Zwisająca skóra nad powiekami, pod brodą, opadające kąciki ust, to najczęstsze problemy z jakimi kobiety przychodzą do chirurga plastycznego. Lifting jest dość skomplikowanym zabiegiem, odbywającym się pod całkowitą narkozą w warunkach szpitalnych. Zabieg polega na nacięciu skóry twarzy nad małżowiną uszną w miejscu linii włosów, a następnie w dół, wzdłuż ucha. Jeżeli lifting jest właściwie wykonany, to nie pozostawia on żadnych śladów nacięć na naszej twarzy. Po zabiegu, twarz jest nieco opuchniętą i zsiniaczona, co jest zrozumiałe po tak inwazyjnej operacji, ale po paru tygodniach nie ma po nich śladu. Twarz nabiera odpowiedniego owalu, a zwisająca skóra zostaje naciągnięta.

W Polsce jest to jeszcze dość mało popularny zabieg ze względu na jego cenę. Przez lifting, kobiety poprawiają sobie kształt twarzy, podnoszą opadające powieki i kąciki ust, a także likwidują podwójny podbródek, który pojawia się u większości pań po czterdziestym roku życia.