Laptop: Czym sugerować się przy wyborze pokrowca?

Laptop: Czym sugerować się przy wyborze pokrowca?

  • Post Author:
  • Post Category:Handel

Mój mąż uwielbia mi robić niespodzianki. Właściwie to mnie w nim urzekło, bo nigdy się dzięki niemu nie nudzę. Ostatnio usłyszał, że planuję sobie kupić laptop na święta. Miałam dostać wtedy premię i zakupić coś porządnego, bo mój poprzedni ledwo zipał. W połowie listopada, odpakowałam prezent od Michała.

Na ile pokrowiec ochroni Macbooka?

pokrowce macbook proOczywiście w środku był laptop. Ale nie jakiś tam… Tylko prawdziwy Macbook pro! Ten, którego nawet nie brałam pod uwagę, ze względu na cenę. Cudo, które musiałam teraz chronić! Najpierw pomyślałam o niezbędnym pokrowcu, a dopiero za chwilę podziękowałam Michałowi. Ten laptop nie jest tani i wiedziałam, że na kieszeni Michała też to się odbiło. Tym bardziej pokrowiec był potrzebny. Wiedziałam, że używany sprzęt będzie nosił na sobie tego ślady, ale chciałam je zminimalizować. Następnego dnia z rana oglądałam już pokrowce macbook pro. Ceny były różne, w zależności o firmy, jakości, rodzaju. Pomyślałam, że jeśli Michał nie żałował na sprzęcie, to ja nie będę żałować na jego ochronie. Wybrałam jedną z firm, która wyglądała solidnie, a pokrowce nie były ani najtańsze, ani najdroższe, i zamówiłam. Śliczny, błękitny. Dopóki nie odebrałam go kilka dni później, nie wyniosłam nawet Macbooka z domu. Leżał grzecznie na półce i czekał na swoje opakowanie. Może komuś wyda się to dziwne, ale nie mnie. Szanuję rzeczy, tym bardziej jeśli nie są tanie i dodatkowo otrzymałam je od osób mi kochanych. Pokrowiec miał zapewnić laptopowi jak najdłużej jego nieskazitelny wygląd.

Jestem wzrokowcem i estetyka jest dla mnie niezmiernie ważna. Michał potrafi pracować na wszystkim. Ja niestety nie. Większość kobiet ma tak, że lubi to co ładne i lepiej się im pracuje w estetycznym środowisku. Nie wiem jaki to mechanizm psychologiczny, ale ja „dzięki” nowemu sprzętowi, otrzymałam niebawem niezłą premię.