Łamanie urodowych reguł

Łamanie urodowych reguł

Różne marki proponują obecnie wiele rodzajów kosmetyków o najróżniejszych funkcjach. Z kolejnymi produktami wprowadzanymi na rynek coraz bardziej rośnie w nas przeświadczenie, że nie można się bez nich obyć. W rzeczywistości ich skład i działanie częściowo się pokrywają, a różnorodność produktów ma na celu generowanie większych zysków. Co się stanie, gdy użyjemy ich niezgodnie z przeznaczeniem?

Konturowanie korektorem w sztyfcie – czy to możliwe?

golden rose korektor w sztyfcieKorektory to produkt nieustannie ulepszany i dostosowywany do zróżnicowanych potrzeb klientek. Dzięki temu można zastosować go do innych celów niż maskowanie niedoskonałości czy rozjaśnianie cieni pod oczami, na przykład konturowania. Produkowany przez firmę Golden Rose korektor w sztyfcie może idealnie nadać się do tego celu. Ze względu na dużą rozbieżność dostępnych odcieni kosmetyku możliwe jest użycie tego produktu do rozjaśniania i cieniowania poszczególnych części twarzy. Najjaśniejszy odcień, jaki można dostać jest niemalże biały. W połączeniu z najciemniejszym stworzy efekt kontrastu, dzięki któremu możliwe będzie wymodelowanie twarzy. Ta metoda sprawdzi się szczególnie wtedy, gdy nie przepadamy za mocnym makijażem i scenicznymi efektami, a chcemy uzyskać łagodny i naturalny wygląd. Opakowanie w kształcie pomadki świetnie wpisuje się w ideę łamania kosmetycznych reguł. Taka forma produktu pozwala na jego łatwą aplikację, a konsystencja umożliwia wygodne rozcieranie oraz sprawia, że korektor dobrze dopasowuje się do kolorytu cery i łączy z podkładem. 

Łamanie schematów i szukanie nowych urodowych rozwiązań jest szczególnie proste w czasach, gdy mamy do dyspozycji tak zróżnicowany rynek kosmetyczny. Wychodzenie poza ramy zwykłych funkcji poszczególnych produktów i wykorzystywanie ich niezgodnie z przeznaczeniem nierzadko przynosi efekt, jakiego nie uzyskamy przy normalnym użytkowaniu.