Kuzynka prowadzi kursy językowe

Kuzynka prowadzi kursy językowe

Moja kuzynka jest lektorem języka angielskiego.W sumie wcale nie dziwi mnie fakt, że uczy języka. W sumie odkąd pamiętam to świetnie uczyła się z języków obcych. Po prostu miała chyba do tego dar. W sumie biegle zna chyba cztery języki.

Profesjonalne kursy językowe – co raz większa popularność

nauka angielskiego

Skończyła ogólnie filologię angielską. Jednak w późniejszym czasie studiowała także inne języki. W sumie myślałam, że znajomość języków wykorzysta może na jakimś bardzo wysokim stanowisku w dobrej firmie. Jednak ona zawsze powtarzała, że chce uczyć. Po studiach zamieszkała w Bydgoszczy, po prostu stąd właśnie pochodził jej mąż i ze względu na to, że mąż otrzymał mieszkanie po ślubie postanowili tam właśnie zamieszkać. W sumie Bydgoszcz to duże miasto i szkoła językowa to nie jest nic nadzwyczajnego. Kuzynka najpierw dawała korepetycje z języka angielskiego w domu a później zatrudniała się w szkole językowej jako lektor. W sumie nauka angielskiego w jej wykonaniu wydawała się naprawdę bardzo prosta. Chociaż wiem, że gramatyka angielska nie należy do najprostszych to kuzynka powtarzała mi, że skoro wiem na czym polega polska to raczej nie powinnam mieć problemu z innymi językami. No dla niej było to coś prostego a dla mnie nie koniecznie. W sumie na profesjonalne kursy językowe Bydgoszcz, które ona prowadziła zapisywało się coraz więcej osób. Po prostu wieści o tym jak dobrze naucza szybko się rozchodziły. Prowadziła też angielski przez skype i to mogła robić nawet w domu. W sumie po krótkim czasie była chyba najbardziej lubianym i rozpoznawalnym lektorem.

Mąż jej śmiał się zawsze, że powinna kiedyś sama otworzyć swoją szkołę językową. Jednak wiadomo, że to wiązałoby się z ogromnymi nakładami finansowymi, na które młode małżeństwo na dorobku raczej nie może sobie pozwolić. Kuzynka jednak była bardzo zadowolona z tego co robi.