Kratki kominkowe a projektant kominków

Kratki kominkowe a projektant kominków

Nazywam się Konrad i mam dwadzieścia siedem lat. Od urodzenia mieszkam w Bydgoszczy. Zaraz po ukończeniu studiów magisterskich postanowiłem rozpocząć działalność zawodową na własną rękę. Projektuję biokominki oraz oczywiście wszystkim znane kominki kozy.

Kratki kominkowe są wygodne w zastosowaniu

kratki kominkoweMoje projekty cenione są przez wielu przedsiębiorców i otrzymuję dużo zleceń. Od dawna projektuję także solidne kominki gazowe kratki, które dodatkowo mają bardzo wygodne zastosowanie. Jest to wygodne i łatwe w użytkowaniu. Jakiś czas temu zgłosił się do mnie przedsiębiorca ze zleceniem, żebym zaprojektował dla niego akcesoria do kominków i bardzo chętnie przyjąłem to zlecenie. Ten sam przedsiębiorca swego czasu zakupił u mnie projekty na piece kozy, dzięki czemu zamówienia na ten produkt w jego firmie znacznie wzrosły. Podobnie było jeżeli chodzi o biokominki, które również dla niego wykonałem. Zawsze wykonuję piece kozy w taki sposób, żeby ich obsługa była bardzo prosta i łatwa o obsłudze. Klienci cenią sobie wygodę. Jeżeli chodzi o biokominki, to posiadam ogromnie dużą ilość projektów. Takie biokominki doskonale nadają się nawet dla małych mieszkań a moje projekty zawierają biokominki o różnych wymiarach. Jestem cenionym projektantem, ponieważ wszystkie moje prace są wykonane perfekcyjnie a obliczenia wykonane bardzo dokładnie. Klienci bardzo chętnie się do mnie zgłaszają. Ostatnio nawet był klient, którego interesowały biokominki do jego prywatnego domu i również wykonałem dla niego kilka projektów. Jeżeli chodzi o akcesoria do kominków, które miałem zaprojektować, to wykonałem mnóstwo fantastycznych prac.

Jestem bardzo kreatywny i wiem doskonale na co należy zwracać uwagę. W przyszłości będę na pewno znanym i cenionym projektantem w całym naszym kraju. Taki jest właśnie mój cel.