Komplet stopek dla męża

Komplet stopek dla męża

  • Post Author:
  • Post Category:Moda

Mój mąż chyba zaczął przechodzić kryzys wieku średniego, ponieważ kupił sobie motocykl i nawet zaczął się inaczej ubierać. Ta zmiana mi się spodobała, bo mąż ubierał się młodzieżowo i wyglądał o wiele atrakcyjnej. Zaczęłam go nawet wspierać w tym temacie.

Kupno skarpetek stopek dla męża 

skarpetki męskie stopkiMąż zaczął chodzić w trampach i obcisłych jeansach. Wszystko do siebie idealnie pasowało poza skarpetkami, które miał kompletnie niedopasowane! Wyglądał przez to komicznie a nie chciał nosić butów na gołe stopy. Postanowiłam od razu zadziałać w tym temacie, bo chciałam, żeby mąż wyglądał modnie i dobrze. Do takich tenisówek najlepiej będą pasowały skarpetki męskie stopki w białym kolorze i takie zdecydowałam się mu kupić. Poszłam do sportowego sklepu, który mieścił się w galerii handlowej i tam postanowiłam kupić mu markowe stopki. Świetnie trafiłam, gdyż znalazłam komplet takich stopach w wyprzedaży. Za pięć par skarpetek stopek miałam zapłacić połowę ceny, dlatego uznałam, że kupię mężowi cały komplet tych skarpetek. Wybrałam wszystkie w białym kolorze, bo takie pasowały do tenisówek, które nosił często. Zresztą wszystkie buty sportowe miał w białym kolorze i tylko takie skarpetki będą pasowały. Kiedy wróciłam do domu, to wręczyłam mężowi komplet stopek. Cieszył się jak dziecko i od razu jedną parę założył, bo chciał sprawdzić jak będą pasowały do tenisówek. W końcu wyglądał modnie i stylowo. Wystarczyło kupić odpowiednie skarpetki, żeby cały strój prezentował się modnie.

Poszłam w ślady męża i całkowicie zmieniłam styl ubierania się. Zaczęłam nosić sukienki, ale też odzież sportową. Oboje świetnie wyglądaliśmy. Ten wiek średni nie był taki zły, bo oboje wnieśliśmy wiele zmian, które zdecydowanie wyszły nam na dobre. Byliśmy szczęśliwi.