Koleżanka ma salon optyczny

Koleżanka ma salon optyczny

  • Post Author:
  • Post Category:Usługi

Niedawno całkiem przypadkiem spotkałam się z koleżanką, z którą jakieś dziesięć lat temu byłam na studiach. Podczas studiów byłyśmy można powiedzieć dosyć bliskimi koleżankami. Jednak wiadomo, że życie czasem piszę różne scenariusze.

Koleżanka prowadzi świetny salon optyczny

salon optycznyKoleżanka poznała swojego przyszłego męża jeszcze na studiach, jednak po ich zakończeniu stwierdzili że przeprowadzą się do Bydgoszczy bo tu są lepsze perspektywy jeśli chodzi o pracę. I tu też mieszkają rodzice męża koleżanki. Jakoś ostatnio przyjechałam właśnie od Bydgoszczy i pomimo tego, że miasto jest przecież duże to udało mi się spotkać koleżankę. Spotkałam ją w centrum handlowym gdy robiła tam zakupy. Oczywiście gdy się zobaczyłyśmy to poszłyśmy razem na kawę żeby chwilę porozmawiać. Okazało się, że koleżanka ma najlepszy salon optyczny w Bydgoszczy. Obok znajduje się poradnia okulistyczna i dlatego też ma naprawdę dużo zamówień. W tej poradni przyjmuje okulista dziecięcy dlatego też koleżanka najwięcej sprzedaje okularów dla dzieci. Jej mąż to optyk także pracują w tym salonie razem. Koleżanka jest naprawdę zadowolona ze swojej pracy. Chociaż mówi, że ją też czeka badanie wzroku i trochę się boi. No cóż tak już chyba jest że jeśli ktoś się czymś zajmuje to sam ma w tej dziedzinie jakieś braki. Koleżanka mówi, że dzięki temu że razem prowadzą ten salon optyczny to o wszystkim decydują sami. No też prawdą. Chociaż ja nie wyobrażam sobie tego żebym mogła pracować z moim mężem. to pewnie zależy od charakteru tej drugiej osoby i od tego czy by się przede wszystkim chciało to robić.

Ja ze swoim mężem nie chciałabym pracować. Wolę mieć swoje koleżanki z pracy, z którymi mogę po pracy wyskoczyć na jakieś zakupy czy kawę. Z mężem to nie byłoby już to samo. Chociaż byłyby na pewno plusy takiego właśnie rozwiązania.