Kolega wodzirej i konferansjer

Kolega wodzirej i konferansjer

  • Post Author:
  • Post Category:Usługi

Mój kolega na co dzień pracuje w jednej z znanej firmie. Jednak w weekendy zajmuje się zupełnie czymś innym. Mianowicie od jakiegoś czasu jest wodzirejem. Tak naprawdę kolega ma na pewno duży talent aktorski a także duże poczucie humoru a do tego naprawdę bardzo dobrze tańczy.

Konferansjer prowadził kiedyś bale

KonferansjerKiedyś myślałam nawet o tym, że może by mógł występować w jakimś kabarecie. W sumie zarabia jako wodzirej na wesele i tan na początku zajmował się tym tylko w Poznaniu a teraz jeździ niemal po całej Polsce. Tak naprawdę jeździ jeszcze z jednym chłopakiem. Ten chłopak to po prostu DJ, który przez wiele lat grał w klubach. Tak naprawdę nie pytałam o to dlaczego już tam nie gra. Wiem, że był to taki DJ na studniówki a teraz to już praktycznie tylko i wyłącznie wesela właśnie z kolegą wodzirejem. Kolega uważa, że wodzirej to taki współczesny polecany konferansjer – Poznań, który kiedyś prowadził różnego typu bale. Może rzeczywiście coś w tym jest. Kolega chwili się także, że ten chłopak który z nim pracuje to jest najlepszy DJ jakiego kiedykolwiek znał. No widziałam próbkę tego w jaki sposób prowadzą wesela i muszę przyznać, że wygląda to naprawdę dobrze. Kolega stwierdził, że jeśli będzie pewien tego, że będzie miał zapewnioną pracę na cały rok to zrezygnuje z pracy. Wcale mu się nie dziwie. Przecież nie dość, że prowadzi wesela do wczesnych godzin rannych to jeszcze do tego często prowadzi także poprawiny. A jeśli pojedzie gdzieś daleko to przecież musi wrócić do domu. Jest ciągle zmęczony.

A chciałby jednak w tygodniu mieć czas na odpoczynek. Tak naprawdę już teraz na weselach zarabia tyle, że nie musiałby pracować w tygodniu. Jednak on uważa, że jest to jego zabezpieczenie. Ten kolega DJ także w ciągu tygodnia normalnie jest zatrudniony na etat. Mają od jakiegoś czasu profesjonalną stronę internetową.