Kolega naprawia samochody czyli mechanika pojazdowa

Mój bardzo dobry kolega niedawno został diagnostą. Najpierw oczywiście od lat pracował jako mechanik samochodowy. Ja bardzo lubię kolegę i naprawdę uważam, że jest świetny w tym co robi. A o tym, że jest dobry świadczy fakt, że zakład w którym kolega pracuje ma naprawdę bardzo wielu klientów.

Najlepsza w mieście mechanika samochodowa

mechanika pojazdowaZresztą od kiedy przeprowadziłam się do Bydgoszczy sama zostałam klientką tego zakładu. I wszystkim, którzy tylko szukają dobrego miejsca gdzie można naprawić samochód mówi gdzie jest mechanika samochodowa najlepsza w mieście. Kolega jednak chciał się po prostu rozwijać. Chciał mieć więcej uprawnień niż do tej pory. Dlatego też najpierw zapisał się na kurs żeby podnieść swoje kwalifikację a potem po prostu musiał zdać egzamin żeby zostać diagnosta. Ten egzamin nie był wale taki prosty jakby można było się spodziewać. Dlatego te kolega musiał podchodzić do niego kilka razy. W końcu jednak udało mu się zdać i był wtedy naprawdę bardzo szczęśliwy. Po prostu mógł teraz pracować także w stacji kontroli pojazdów. Ta stacja kontroli pojazdów, w której kolega chciał pracować jednak ma na razie przynajmniej pełne obłożenie jeśli chodzi o pracowników. Ja myślę, że może dobrze, że akurat tam gdzie chciał pracować jak na razie nie ma dla niego miejsca. Bo ta najlepszej jakości mechanika pojazdowa w Bydgoszczy bez niego to nie będzie już na pewno to samo. Zresztą szef gdy dowiedział się o tym, że on chce zmienić pracę dał mu podwyżkę. Także można śmiało powiedzieć, że jednak kolega zyskał coś tym, że zrobił sobie te dodatkowe uprawnienia. Bo przynajmniej wie, że dla swojego szefa jest ważnym pracownikiem, z którym to na pewno nie chce się rozstawać.

Ja myślę, że gdyby kolega zmienił pracę to ja zmieniłabym swój zakład mechaniczny. A pewnie zrobiło by tak wielu klientów bo to on ma tam talent do naprawy samochodów.