Kolega gra w zespole na wesele

Kolega gra w zespole na wesele

Będąc na studiach spotkałam wiele osób, które interesowały się rożnymi ciekawymi rzeczami. Pracowały też w rożnych miejscach. Jedną z takich osób był Bartek – mój najlepszy kolega, który dorabiał jako muzyk grający na weselach oraz na imprezach okolicznościowych.

Rodzinny zespół na wesele

polecany zespół na wesele z WrocławiaZanim go dobrze poznałam, to nigdy wcześniej bym się po nim tego nie spodziewała. Wbrew pozorom cichy i nieśmiały chłopak, ale jednak śpiewanie i granie w takim zespole wymaga nie lada odwagi. W końcu oceniany jest zarówno głos, jak i umiejętności posługiwania się instrumentami muzycznymi – w tym przypadku kolega gra na gitarze klasycznej. Warto wspomnieć o tym, że przyjaciel ma ojca, który właśnie prowadzi ten polecany zespół na wesele z Wrocławia. Oprócz Bartka w kapeli śpiewają również jego siostry, mama i kuzyn. Bracia grają na zmianę na perkusji, a tata pisze piosenki. W internecie widnieje ich strona internetowa, na której można za darmo odsłuchać ich piosenek. Muszę przyznać, że śpiewają naprawdę nieźle. Wcześniej wspomniałam o tym, że ojciec mojego kolegi pisze piosenki. To prawda. W dodatku nagrał autorską płytę. Dostałam ja na urodziny od Bartka. Mimo, że kolega startował kiedyś do szkoły muzycznej, to jednak nie dostał się na tego typu studia. Bartek pragnął mieć wykształcenie wyższe i dlatego też razem ze mną studiował kulturoznawstwo. Teraz w ciągu tygodnia pracuje w domu kultury, natomiast w weekendy robi to co lubi, czyli śpiewa i gra. Pasja, jaką jest muzyka jest dla niego najważniejsza. Podziwiam więc go i kibicuję mu z całego serca.

Gdybym brała ślub, to zaszczytem dla mnie byłoby to, że Bartek wraz ze swoją rodziną będą grać na moim weselu. Uwielbiam tego imprezy i wiem, że ich muzyka przyczyniłaby się do tego, że zabawa będzie udana.