Karmy Power of Nature

Karmy Power of Nature

Osoby posiadające jakieś zwierzątko w domu, muszą wiedzieć, że żywienie ich jest kluczową kwestią dla ich zdrowia. Dawanie domowego jedzenia psu, czy kotu nie jest dobre, ponieważ zawiera sól i niezdrowe tłuszcze. Lepiej kupować im odpowiednią karmę.

Rodzaje karmy Power od Nature

power of nature sklepZwierzęta domowe, które na co dzień przebywają z domownikami są traktowane jak członkowie rodziny. Często mogą sobie pozwolić na więcej i są karmione najlepszą karmą. Producenci karm dla zwierząt różnicują swoje produkty, aby zapewnić ich konsumentom kompleksowe pożywienie pełne witamin i wartościowych składników. Jedną z najlepszych na rynku firm produkujących pożywienie dla psów i kotów jest Power of Nature. Jest to firma słynąca z bezzbozowych karm, których źródłem węglowodanów są bataty, czyli słodkie ziemniaki. Mają dużą zawartość mięsa pochodzącego z ekologicznych hodowli oraz bukiet przeróżnych warzyw będących źródłem witamin A, E i D. Jeżeli chcemy kupić karmę Power of Nature sklep internetowy będzie miejscem gdzie będzie ona dostępna w najniższej cenie. Znajdziemy w nim karmę suchą i mokrą tejże firmy. Podzielone są na produkty dla juniorów, dorosłych osobników i seniorów. Niektóre firmy posiadają w swojej ofercie także karmę kierowaną do zwierząt poddanych zabiegowi kastracji, lub sterylizacji. Firma Power of Nature produkuje swoje karmy z ekologicznych produktów, które są wolne od antybiotyków i szkodliwych dodatków. Karmy są dostępne w kilku smakach, z których najpopularniejsze są z kurczakiem i wołowiną.

W sklepach zoologicznych znajdziemy suche karmy pakowane w pojedyncze półkilogramowe torebki, lub zbiorcze opakowania po dziesięć kilogramów. Natomiast mokra karma jest sprzedawana w puszkach, lub jednorazowych saszetkach dla psów i kotów.